Mieszkania Orange w sprzedaży pakietowej

Orange Polska przeznacza na sprzedaż pakiet mieszkań. Łącznie na rynek trafi blisko 100 mieszkań o powierzchni ponad 5,5 tys. mkw. w budynkach wielorodzinnych, zlokalizowanych w dużych miastach wojewódzkich i powiatowych.

Autor: HouseMarket.pl 07 września 2016 10:00

Operator przeznacza do sprzedaży mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o metrażach 20-75 mkw. Większość to kawalerki oraz dwupokojowe lokale. 69 mieszkań jest wynajmowanych, pozostałe to pustostany z przeznaczeniem po adaptacji, wynajmu lub sprzedaży.

– Dotychczas sprzedaż dotyczyła pojedynczych lokali. Obecnie po raz pierwszy umożliwiamy klientom zakup pakietów. Otrzymaliśmy już pierwsze zapytania ze strony klientów poszukujących nieruchomości pod alternatywne inwestycje – mówi Paweł Buchman, dyrektor Nieruchomości w Orange Polska. – Mieszkania stanowią zaledwie część portfela nieruchomości Orange. Na rynku obecnie mamy ponad 650 ofert – dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie mieszkania znajdują się w dobrych lokalizacjach, na osiedlach z pełną infrastrukturą, blisko centrum, z dogodnym dojazdem. Ponad połowa oferowanych lokali znajduje się w stolicy. – Wiele mieszkań w Warszawie usytuowanych jest w najlepszych dzielnicach miasta – mówi Paweł Buchman.

W pakiecie oferowane są lokale, m.in. w Śródmieściu, na Muranowie, Mirowie, Starym Mokotowie, a także Saskiej Kępie. Mieszkania znajdują się też na Pradze oraz Bielanach, w bliskiej odległości od Centrum.

W dzielnicach tych istnieje przy tym możliwość zakupu większej liczby lokali usytuowanych w dwóch budynkach. Przy ul. Waszyngtona w okolicy Ronda Wiatraczna sprzedający oferuje 25 mieszkań, zaś w bloku przy ul. Żeromskiego, 100 m od stacji metra Stare Bielany, do sprzedaży przeznaczonych jest 13 lokali.

W pięciu dużych miastach: Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie i Olsztynie znajduje się 17 mieszkań, pozostałe 23 zaś w miastach powiatowych, m.in. Wałbrzychu, Piasecznie, czy Namysłowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych