Mieszkania "szyte na miarę". Co je wyróżnia?

Bez względu na to, czy wybieramy kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe jako pierwsze własne M, czy przestronny dom dla całej rodziny, to proces zakupu jest tak naprawdę drogą do spełnienia marzeń. By być w pełni szczęśliwym, nie warto iść na kompromisy. Na szczęście wybór lokali od deweloperów budujących w Poznaniu i okolicach jest tak duży, że można spełnić wszystkie oczekiwania.

Autor: housemarket.pl 03 stycznia 2022 13:46

  • Podczas zakupu jedną z kluczowych kwestii jest powierzchnia mieszkania, bądź domu.
  • W kontekście lokalizacji inwestycji, marzenia klientów bywają bardzo różne.
  • Na wielkopolskim rynku mieszkaniowym oczywiście działają deweloperzy, którzy ze swoją ofertę tworzą z myślą o rodzinach z dziećmi.

Mieszkania budowane przez deweloperów są „szyte na miarę”. Oznacza to, że projektując nowoczesne osiedla, zarówno w centrum, jak i na przedmieściach, zespoły projektowe uwzględniają potrzeby każdej grupy docelowej – od singla, któremu najczęściej wystarczy kawalerka lub 2 pokoje, poprzez większe mieszkania dla rodziny, a kończąc na klientach premium. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale z pewnością trzeba dobrze określić swoje potrzeby, możliwości i oczekiwania. Rzecz jasna najlepiej doradzą specjaliści posiadający duże doświadczenie rynkowe.

- Dysponujemy zróżnicowaną ofertą mieszkaniową pod względem proponowanych lokalizacji inwestycji, powierzchni mieszkań, udogodnień na terenie osiedla, kierowaną do różnych grup docelowych. Od projektów na przedmieściach Poznania, jak Osiedle Cybińska w Swarzędzu, Radosna IV w Zalasewie i Kleszczewo Park, po domy bliźniacze w Baranowie czy wyjątkowe Ville Sołackie wybudowane w najbardziej luksusowej dzielnicy Poznania . Klient może liczyć na pełną opiekę ze strony naszych specjalistów, fachowe doradztwo, kompetencję i najwyższe standardy obsługi – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Twój metraż, twój styl

Jedną z kluczowych kwestii jest powierzchnia mieszkania, bądź domu. Przestrzeń, w jakiej żyjemy powinna gwarantować nam swobodę, a jednocześnie być adekwatna do stylu życia.

- Projektując lokale mieszkalne w ramach inwestycji Apartamenty Bergera, braliśmy pod uwagę różnych klientów. Proponujemy duży wybór kawalerek i mieszkań dwupokojowych, które z pewnością sprawdzą się w przypadku osób młodych, w tym singli. Optymalny i funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli na swobodną aranżację oraz wykończenie zgodnie z osobistymi preferencjami – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

- Czasami zdarza się, że przychodzi do naszego biura klient i… jest u progu nowego etapu w życiu, wkrótce założy rodzinę. Najczęściej doradzamy, żeby wybrać większe, 3-pokojowe mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum i w cenie poniżej 6000 zł brutto za mkw. To pozwoli poczuć swobodę już teraz, a w przyszłości zapewnić osobny pokój dla dziecka, sypialnię dla rodziców, a także strefę dzienną z salonem i kuchnią – wyjaśnia Marcin Ostojski z firmy KDM Deweloper.

Dodatkowo do każdego domu przynależy indywidualny garaż, miejsce postojowe naziemne przed budynkiem.

– Takie rozwiązania również dostosowaliśmy do stylu życia przyszłych mieszkańców. Wszystko się zmienia, dziś mamy jedno auto, jutro możemy mieć dwa, a to nie będzie stanowić problemu, zapewniamy odpowiednie miejsce – dodaje przedstawiciel KDM Deweloper.

Na wielkopolskim rynku mieszkaniowym oczywiście działają deweloperzy, którzy ze swoją ofertą mocno fokusują się na rodzinach z dziećmi. Najczęściej wybieranym typem nieruchomości jest w tym przypadku dom z dużym, zielonym ogrodem i – najlepiej – powierzchnia powyżej 100 mkw.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych