Mieszkanie Plus okiem dewelopera

Grupa Murapol chętnie nawiąże współpracę z BGK Nieruchomości w ramach realizacji programu Mieszkanie Plus - deklaruje Michał Sapota, prezes Murapolu. - Nie zgodzimy się jednak na sprowadzenie naszej roli do generalnego wykonawcy - mówił podczas sesji Program Mieszkanie Plus na Europejskim Kongresie Gospodarczym.

Autor: HouseMarket.pl 12 maja 2017 09:00

- W mojej ocenie rządowy program „Mieszkanie plus” jest trafną inicjatywą i bez wątpienia przybliży do własnego „M” wiele rodzin, którym brak zdolności kredytowej uniemożliwia nabycie własnego lokalu na zasadach komercyjnych - mówił prezes Murapolu. - Co ważne, to działalność komplementarna wobec aktywności deweloperów, gdyż odbiorcy naszych działań pozycjonują się w zupełnie innych segmentach rynku klienckiego.

- Grupa Murapol chętnie nawiąże współpracę z BGK Nieruchomości w ramach realizacji programu Mieszkanie plus. Nasze ponad 16-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych na pewno pozwoli nam osiągnąć zakładane przez BGKN cele - mówi Michał Sapota. -  Nie zgodzimy się jednak na sprowadzenie naszej roli do generalnego wykonawcy, bowiem jesteśmy zdania, że deweloper musi mieć kontrolę nad całym projektem inwestycyjnym. Tylko pełen nadzór nad całą inwestycją mieszkaniową gwarantuje jej sukces - mówił podczas sesji "Program Mieszkanie Plus".

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych