Mieszkaniówka w wirtualnej rzeczywistości?

Jeden ruch palcem i z kuchni przenosimy się do sypialni. Kolejny – jesteśmy na zewnątrz budynku i patrzymy na światło słoneczne wpadające przez okno. Mija chwila, a na osiedlu zapada zmrok i rozświetlają je okoliczne latarnie. Innowacyjna aplikacja stworzona na potrzeby prezentowania klientom Holm House, warszawskiego osiedla w trakcie budowy.

Autor: HouseMarket.pl 14 czerwca 2017 13:04

Aplikacja stworzona dla Holm House, najnowszej inwestycji mieszkaniowej Skanska Residential Development Poland, zastąpiła tradycyjną formę prezentacji mieszkań w postaci makiet czy wizualizacji. Trójwymiarowa i wirtualna prezentacja pozwala klientom zobaczyć jak w rzeczywistości będą wyglądały oferowane przestrzenie. Klient „wyjrzy” przez okno w kuchni, oceni naświetlenie dzienne sypialni. Ma również możliwość obejrzenia mieszkania w pełnej aranżacji wnętrza.

- Skanska jest przykładem firmy, która decyduje się, jako pierwsza testować i wdrażać pionierskie rozwiązania technologiczne wpisując się tym samym do wyjątkowego grona firm, które wyznaczają trendy i krok po kroku zmieniają oblicze rynku Real Estate. „Early adopters” czy też marketingowi Kolumbowie odważnie zdobywają nowe lądy Wirtualnej Rzeczywistości, czy tworzą mapy cyfryzacji procesu sprzedaży powierzchni biurowych i mieszkaniowych. Cieszymy się wspólną nagrodą i kolejnym sukcesem. A przecież to wszystko to dopiero #początek! – opowiada Andrzej Horoch, CEO i CCO w Workroom Group, firmy współtworzącej aplikację.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jury konkursu doceniło produkt za wyróżniające się rozwiązanie na rynku nieruchomości, użyteczne zastosowanie nowych technologii i zwiększenie komfortu klientów w momencie podejmowania decyzji zakupowej. - Skanska, jako lider w zakresie innowacyjnych rozwiązań podąża za trendami zakupowymi oraz odpowiada na potrzeby wymagającego klienta. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Workroom, z uwagi na bogate doświadczenie tej firmy w dziedzinie nowoczesnych technologii i unikalne podejście do klienta. Tak powstała ta nietypowa forma makiety – nowoczesna aplikacja, najpierw dla osiedla Jaśminowy Mokotów, a następnie dla Holm House – mówi Agnieszka Piejak, koordynator ds. marketingu w Skanska Residential Development Poland.

Na wirtualny spacer po osiedlu Holm House można wybrać się pod linkiem:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych