Montica - nowa marka materiałów dachowych

Polski rynek firm z sektora dekarskiego dynamicznie się rozwija.  Do grona rodzimych dostawców dołącza marka Montica, oferująca szeroki asortyment membran i akcesoriów dachowych.

Autor: housemarket.pl 13 lipca 2022 11:24

  • Montica oferuje przede wszystkim materiały dachowe.
  • Asortyment marki Montica dostępny jest wyłącznie w hurtowniach należących do 4D Grupa.

Montica to marka własna 4D Grupy - zintegrowanej sieci hurtowni dachowych, która jest dostępna wyłącznie w zrzeszonych w niej hurtowniach. Łącznie to dziś blisko 40 podmiotów w całej Polsce i ponad 60 punktów sprzedaży na ternie Polski. Nazwa "Montica" wywodzi się od łacińskiego słowa „montis”, które oznacza "górę", co z kolei nierozerwalnie łączy się z hasłem przewodnim i misją 4D Grupy - „Razem w górę”.

Montica oferuje przede wszystkim materiały dachowe, a w szczególności membrany dachowe o różnej gramaturze i paroprzepuszczalności, a także akcesoria dachowe, takie jak taśmy kalenicowe, taśmy kominowe, kominki wentylacyjne czy grzebienie wentylacyjne. Jej pełny asortyment został podzielony na kilka stref - zgodnie z przeznaczeniem danych produktów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Asortyment marki Montica dostępny jest wyłącznie w hurtowniach należących do 4D Grupa. Wybraliśmy tę formę dystrybucji ze względu na fakt, iż sieć 4D Grupa zrzesza jedynie uznane i rzetelne hurtownie dachowe, posiadające bogate doświadczenie w sprzedaży oraz doradztwie w zakresie produktów dachowych. Nie bez znaczenia jest także wiedza zatrudnianych przez nie specjalistów na temat technologii stosowanych u różnych producentów oraz oferowanych warunków gwarancyjnych - mówi Tomasz Piotrowski, prezes zarządu 4D Grupy.

Marka planuje systematycznie poszerzać gamę swoich produktów, by w przyszłości móc oferować pełny zakres towarów dla dekarzy i inwestorów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych