Murapol z nową kampanią promocyjną

107 tys. zł w Poznaniu, 104 tys. zł we Wrocławiu, 103 tys. zł w Tychach - to przykładowe wartości bonusów, jakie Grupa Murapol oferuje klientom w swojej najnowszej kampanii promocyjnej. Oferta specjalna obejmuje 200 mieszkań w 20 inwestycjach na terenie 14 miast w całej Polsce. Co można zyskać kupując lokal w promocji? Zapraszamy do lektury.

Autor: housemarket.pl 12 lipca 2022 12:28

  • W lipcowej ofercie specjalnej Grupa Murapol stawia przed klientami pulę 200 mieszkań, zlokalizowanych w 14 polskich miastach.
  • Wybierając lokal objęty promocją można otrzymać w cenie mieszkania rabat, smart home, nawet dwa miejsca postojowe.
  • Do wybranych mieszkań także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

Promocyjna oferta lokali dostępna jest zarówno w największych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź, miasta Aglomeracji Śląskiej, ale również w nieco mniejszych ośrodkach miejskich, jak Bydgoszcz, Toruń czy Wieliczka.

Klienci mogą wybierać z szerokiej oferty funkcjonalnych i kompaktowych mieszkań, od kawalerek po lokale 4-pokojowe, każdy z balkonem lub tarasem z ogródkiem na najniższych kondygnacjach. W standardzie każdego lokalu znajduje się pakiet antysmogowy, chroniący wnętrza przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także alergenami, pyłkami, owadami i kurzem. Z kolei zamontowany w budynkach home management system pozwala lokatorom korzystać z rozwiązań inteligentnego domu. Na terenie wybranych osiedli Grupa Murapol instaluje również stacje ładowania pojazdów elektrycznych czy wygodne stojaki dla fanów jednośladów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Już ponad 64 proc. naszych klientów kupuje lokale za gotówkę. Ich motywem jest poszukiwanie sprawdzonych form lokowania oszczędności w czasach galopującej inflacji. Tym razem specjalną akcją obejmujemy pulę 200 lokali z naszej aktualnej oferty. Do każdego z nich dodajemy pakiet bonusów o wartości sięgającej nawet 107 tys. zł. Promocyjna pula lokali dostępna jest w 14 miastach, w których działamy. Mam nadzieję, że pomożemy podjąć decyzję klientom, którzy kupują swoje wymarzone M, a także tym, którzy chcą właściwie zainwestować i ochronić środki przed inflacją - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Jak skorzystać z aktualnej promocji na mieszkania od dewelopera? Listę lokali objętych akcją w wybranym mieście można poznać, wypełniając formularz na dedykowanej promocji stronie internetowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych