Mzuri rozpoczyna współpracę z Funduszem Mieszkań na Wynajem i szuka najemców

Firma Mzuri – lider zarządzania najmem mieszkań na wynajem – nawiązała współpracę z Funduszem Mieszkań na Wynajem, który oferuje najem komfortowych, doskonale skomunikowanych z centrami miast mieszkań dla osób prywatnych i biznesu. Przedmiotem umowy realizowanej w ciągu najbliższych kilku miesięcy będzie znalezienie najemców w jednej z inwestycji należącej do Funduszu.

Autor: housemarket.pl 20 sierpnia 2018 12:52

- Cieszymy się, że do grona ponad 2 tys. klientów indywidualnych, dołączają inwestorzy instytucjonalni tacy jak Fundusz Mieszkań na Wynajem, a kilka miesięcy temu Compensa  – komentuje Natalia Muturi, Dyrektor Sprzedaży Mzuri.

Strony nie ujawniają innych szczegółów dotyczących współpracy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Fundusz Mieszkań na Wynajem oferuje najwyższą jakość mieszkań w sześciu największych aglomeracjach Polski. Fundusz jest godnym zaufania partnerem, zapewniającym elastyczne i stabilne warunki najmu w całym okresie trwania umowy. Wszystkie oferowane przez Fundusz mieszkania są wykończone „pod klucz”, m.in. w wysokiej jakości meble w kuchniach i łazienkach, a także oświetlenie i sprzęt AGD. Najemcy otrzymują szeroki pakiet wsparcia ze strony Centrum Obsługi Klienta, m.in. w przypadku awarii, kłopotów technicznych, problemów ze sprzętem AGD, zgubienia kluczy czy odbioru przesyłek kurierskich.

Mzuri jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku zarządzania mieszkaniami na wynajem, opiekując się obecnie ok. 4 tys. lokali w ponad 30 miastach Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych