Na Białołęce żyje się dłużej

W najbliższy weekend 14 i 15 stycznia odbędą się dni otwarte na terenie osiedla Zielona Dolina II na warszawskiej Białołęce. To doskonała okazja do poznania tej urokliwej części Warszawy.Autor: HouseMarket.pl 11 stycznia 2017 12:04

Jak wynika z raportu dot. stanu zdrowia warszawiaków opublikowanego przez stołeczny ratusz, Białołęka jest trzecią dzielnicą w kolejności „dłuższego życia”, zaraz po Wilanowie i Ursynowie. W trakcie dni otwartych obecni będą wolontariusze WOŚP, ponieważ deweloper J.W. Construction został partnerem sztabu WOŚP – Targówek.

Osiedle Zielona Dolina II na warszawskiej Białołęce zlokalizowane jest przy ul. Rossiniego
w przyjaznej okolicy, pełnej zieleni. To atrakcyjne i zaciszne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i komfort. W pobliżu znajdują się niezbędne punkty usługowo – handlowe: apteki, urzędy pocztowe, banki, szkoły, przychodnie oraz sklepy spożywcze. Nowoczesna architektura projektu dobrze komponuje się z zielenią Białołęki, pełnej placów zabaw i miejsc rekreacji dla całej rodziny.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W skład osiedla wchodzi zespół domów wielorodzinnych oraz willi miejskich
z mieszkaniami i ogrodami. Niska, podmiejska zabudowa tworzy urokliwy kompleks, zapewniając nowe mieszkania w bardzo dobrym standardzie i niezwykle atrakcyjnych cenach. Obiekt zapewnia bogaty wybór lokali mieszkaniowych o różnym metrażu oraz układzie wnętrza. Dla kupujących dostępne są już trzy etapy o powierzchniach od 22 mkw. do czteropokojowych mieszkań o blisko 70 mkw. i funkcjonalnym rozkładzie.

 Wybrane mieszkania dostępne są w ofercie promocyjnej i spełniają wymogi programu MdM. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,89 mkw., którego cena wyjściowa to 194210 zł, z dopłatą do programu i dodatkowym 8 proc. rabatem wyniesie 159715 zł. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,27 mkw., którego cena rynkowa to 245816 zł, po uwzględnieniu MdM i promocji ostateczna kwota wyniesie 186673 zł.

Dojazd autem do centrum Warszawy zajmuje około 30 minut. Łatwo i szybko dojeżdża się stąd do Zalewu Zegrzyńskiego oraz okolic Narwi i Bugu pełnych pięknych lasów. Prawdziwym przełomem będzie ukończenie II linii metra, która ułatwi komunikację całej północnej części miasta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych