Natalia Wenzławska nową szefową marketingu CBRE w Polsce

Od lutego br. za marketing i komunikację w CBRE w Polsce odpowiada Natalia Wenzławska, która objęła stanowisko szefowej marketingu. Pokieruje kilkunastoosobowym zespołem, którego zadania będą skupiały się na realizacji całościowej strategii komunikacji firmy.

Autor: housemarket.pl 31 sierpnia 2022 10:06

  • CBRE wzmacnia kanały komunikacji.
  • Natalia Wenzławska objęła stanowisko szefowej marketingu.
  • Wspólnie z kilkunastoosobowym zespołem, będzie odpowiadała za tworzenie całościowej strategii komunikacyjnej firmy.

- CBRE to globalna firma o ugruntowanej pozycji i silnym, spójnym wizerunku. Zależy nam nie tylko na utrzymaniu tego stanu, ale również wzmocnieniu najważniejszych kanałów komunikacji. Wiemy, jak istotne jest to, żeby docierać z przekazem do klientów i zainteresowanych odbiorców. Cały czas eksplorujemy nowości, śledzimy trendy. Od wielu lat w tym zakresie wspiera nas Natalia Wenzławska, a od początku roku przejęła kierownictwo nad zespołem marketingowo-komunikacyjnym. Zdążyła udowodnić, że to był świetny wybór – mówi Daniel Bienias, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Natalia Wenzławska ma ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu i komunikacji, które zdobywała m.in. w WITTCHEN oraz BNP Paribas Real Estate. Do CBRE dołączyła w 2015 roku jako specjalista ds. marketingu i komunikacji. Następnie awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora ds. marketingu i komunikacji. Odpowiadała za współtworzenie strategii komunikacyjnej i marketingowej firmy, jednocześnie tworząc i realizując dwa strategiczne projekty wizerunkowe, czyli OFFICE SUPERSTAR i IDEALAB Magazine by CBRE.

Na stanowisku szefowej marketingu Natalia, wspólnie z kilkunastoosobowym zespołem, będzie odpowiadała za tworzenie całościowej strategii komunikacyjnej firmy, na którą składają się: planowanie i egzekucja komunikacji linii biznesowych oraz sektorów, działania public relations, social media, komunikacja wewnętrzna i zarządzanie marką.

Natalia Wenzławska studiowała socjologię na Akademii Leona Koźmińskiego oraz zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim. W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe z zarządzania w wirtualnym środowisku na Akademii Leona Koźmińskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych