Nowa Murowana. Premiera kolejnego etapu

Projekt Nowa Murowana regularnie powiększa. Inwestor wprowadził do sprzedaży nowe mieszkania w ramach kolejnego etapu rozbudowy. Na terenie Murowanej Gośliny powstanie kameralny budynek wielorodzinny z 26 lokalami mieszkalnymi.

Autor: housemarket.pl 27 czerwca 2022 11:06

  • Na terenie Murowanej Gośliny, od 2017 roku realizowany jest projekt mieszkaniowy Nowa Murowana.
  • Inwestor Łowiccy Grupa Deweloperska wprowadził niedawno do sprzedaży kolejny etap inwestycji.
  • Jako pierwszy powstanie trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny.
  • Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 26 lokali o powierzchni od 27 do 69 mkw.

Murowana Goślina położona na północ od Poznania miejscowość gwarantuje dostępność do placówek dydaktycznych, zdrowotnych oraz licznych sklepów i punktów handlowo – usługowych. Natomiast liczne lasy, w tym 12 ha Parku Krajobrazowego, 5 rezerwatów przyrody, urokliwe jeziora, czy wiele kilometrów tras rowerowych pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem i namacalną wręcz przyrodą. Służą też uprawianiu aktywności fizycznej.

To właśnie na terenie Murowanej Gośliny, od 2017 roku realizowany jest projekt mieszkaniowy Nowa Murowana. Inwestor wprowadził niedawno do sprzedaży kolejny etap inwestycji. Jako pierwszy powstanie trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny o ciekawej, nowoczesnej architekturze i nieregularnym układzie okien. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie 26 lokali o powierzchni od 27 do 69 m.kw. Do mieszkań parterowych przynależeć będą ogrody o metrażu nawet do 106,8 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dla komfortu właścicieli samochodów powstanie podziemna hala garażowa, a uzupełnieniem będą miejsca postojowe przed budynkiem.

Ceny rozpoczynają się od kwoty 6500 zł brutto za mkw.

Budowa już się rozpoczęła, a planowane zakończenie tego etapu (pierwszy budynek) to czerwiec 2024 roku.

- Nasza inwestycja jest tworzona w sposób wykorzystujący udogodnienia do kreowania jej charakteru. Przykładem jest ciekawy projekt kawalerek oraz nieregularny układ okien, który wyróżnia budynek spośród innych i jednocześnie sprawia, że do mieszkania dociera dużo światła. Natomiast układ pomieszczeń jest przygotowany, aby pokoje były jak największe i wzmacniały efekt tego oświetlenia – wskazuje Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży projektu Nowa Murowana.

Murowana Goślina to miejscowość zlokalizowana około 15 km od Poznania. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka oraz pełna infrastruktura miasta już od wielu lat decyduje o popularności tej lokalizacji wśród osób szukających miejsca dla siebie. Osiedle powstaje blisko ulicy Kolejowej, gdzie zlokalizowana jest stacja Poznańskiej Kolei Metropolitarnej. Wystarczy nieco ponad 20 minut, by dotrzeć do stolicy Wielkopolski. Z drugiej strony sama miejscowość gwarantuje pełen komfort zamieszkania. Centrum Murowanej Gośliny znajduje się jedynie kilka minut pieszo od inwestycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych