Nowoczesny dom od dewelopera. Co to dokładnie oznacza?

Wybierając nowy dom z oferty deweloperów, klienci zwracają uwagę nie tylko na cenę, powierzchnię, czy lokalizację nowej inwestycji. Spore znaczenie ma nowoczesność - taka, która przekłada się bezpośrednio na komfort codziennego użytkowania mieszkania, bezpieczeństwo, niższe rachunki za podstawowe media.

Autor: housemarket.pl 25 stycznia 2022 15:34

  • Domy budowane aktualnie wzbogacane są w szereg nowoczesnych rozwiązań poprawiających komfort mieszkania.
  • Jednym z podstawowych elementów, który wpływa na dobre samopoczucie mieszkańców, jest odpowiednie wyciszenie.
  • Deweloperzy proponują także rozwiązania energooszczędne i ekologiczne, jak chociażby panele fotowoltaiczne czy odpowiednie systemy ogrzewania. 

Kiedy spełniamy marzenia dotyczące nowego domu i jednocześnie dbamy o wygodę każdego członka rodziny, trudno pójść na jakikolwiek kompromis. Chcemy czuć spokój, bezpieczeństwo. Na tym polega tworzenie prawdziwego domu.

– Deweloper tworzy miejsce, a atmosferą rodzinną wypełniają je mieszkańcy. Natomiast z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by każdy w domach z oferty More Place czuł wyjątkowo komfortowo. Stąd podwyższony standard deweloperski, cały szereg udogodnień, a także wiele opcji dodatkowych, dostępnych dla nabywców – wyjaśnia Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: BUDOWA DOMU BEZ FORMALNOŚCI 

Jednym z podstawowych elementów, który wpływa na dobre samopoczucie mieszkańców, jest odpowiednie wyciszenie. Nowoczesna izolacja akustyczna schodów prefabrykowanych oraz wysokiej jakości materiały to zapewniają.

– Nasi podwykonawcy zastosowali dedykowany system, dopasowany do konstrukcji schodów. Finalnie poziom hałasu zostanie zmniejszony nawet o 28 decybeli. Ponadto są to schody prefabrykowane, z konstrukcji żelbetowej, co samo w sobie stanowi gwarancję jakości i izolowanie dźwięków w domu – dodaje Tomasz Pietrzyński.

Jak dodaje, klienci, którzy są zainteresowani zakupem lokalu bliźniaczego na Osiedlu Przy Jeziorach, na każdym etapie inwestycji mają do dyspozycji szczegółowy standard, obejmujący informacje, jak zostanie wykonane osiedle, poszczególne domy i ich otoczenie. Dostępny jest bogaty pakiet opcji dodatkowych. Rolety zewnętrzne, czy instalacja alarmowa wraz z osprzętem będą strzec bezpieczeństwa mieszkańców. Ogrzewanie podłogowe w wybranych pomieszczeniach, rozwiązania inteligentnego domu to z kolei synonim komfortu. Propozycję uzupełniają dodatkowe opcje związane z otoczeniem, np. z ogrodem. Automatyczne nawadnianie trawnika, wiata garażowa są często wybierane przez klientów.

- Kupując dom z ogrodem, każdy nabywca chce cieszyć się użytkowaniem. Nie pozwalamy, by nawet najmniejszy detal mógł tę radość zaburzyć. Dlatego dbamy o każdy szczegół budowanych domów, w tym standard i jakość wykonania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, możliwe jest zamówienie w naszym biurze pełnego pakietu opcji dodatkowych lub wybranych elementów – opisuje przedstawiciel firmy More Place.

Deweloper proponuje również rozwiązania energooszczędne i ekologiczne, jak chociażby panele fotowoltaiczne. Odpowiednio dobrane materiały budowlane zapewniają izolację, zapobiegając utratom ciepła, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych