Nowy projekt mieszkaniowy Skanska otwiera drzwi

Zakup własnego lokum to dla wielu jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Jak się do tego dobrze przygotować? Od czego zacząć? Na wszystkie pytania odpowie Skanska Residential Development Poland podczas dni otwartych swojej najnowszej inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 19 stycznia 2017 11:23

Już w najbliższy weekend – 21 i 22 stycznia w biurze sprzedaży mieszkań Skanska odbędą się Dni Otwarte najnowszej inwestycji spółki – osiedla Holm House na warszawskim Mokotowie. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z pomocy specjalistów do spraw sprzedaży, doradcy kredytowego oraz eksperta w projektowaniu i aranżacji wnętrz z firmy Decoroom.

Holm House to nowa inwestycja spółki mieszkaniowej Skanska powstająca przy ul. Abramowskiego między stacjami metra Wierzbno i Wilanowska. Lokalizacja w sercu Mokotowa ma zapewnić mieszkańcom możliwość harmonijnego połączenia zawodowych celów z życiem prywatnym. Będzie to kolejne osiedle w portfolio Skanska certyfikowane ekologicznie w systemie BREEAM. Holm House będzie także pierwszym w Polsce projektem mieszkaniowym ubiegającym się o odznaczenie „Obiekt bez barier”, co w praktyce oznacza brak niewygód architektonicznych dla przyszłych mieszkańców. Jak wszystkie inwestycje spółki mieszkaniowej Skanska, osiedle cechować się będzie właściwą dla stylu skandynawskiego funkcjonalnością i elegancją oraz designem na światowym poziomie. Kompleks będzie liczyć w pierwszej fazie 147 mieszkań o metrażach od 32 do 114 mkw. oraz 7 lokali usługowych. Będzie to pierwszy z kilku budynków realizowanych przez spółkę mieszkaniową Skanska przy ul. Abramowskiego. Rozpoczęcie prac I etapu zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dni Otwarte Holm House odbędą się w najbliższy weekend, w godzinach 10:00-16:00 w biurze sprzedaży mieszkań Skanska, przy al. Sikorskiego 9B w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych