O mieszkaniach na Property Forum Śląsk. Dziś dyskusja o przyszłości branży

Trwa kolejna edycja wydarzenia Property Forum Śląsk, która jest jednym z punktów programu 4 Design Days. Dziś rozmowy poświęcone tematyce nieruchomości mieszkaniowych w regionie.

Autor: housemarket.pl 28 stycznia 2022 08:05

W dnach 27 - 30 stycznia 2022 roku odbędzie się 4 Design Days 2022. Tegoroczny program wydarzenia wzbogaci konferencja Property Forum Śląsk. Wśród najważniejszych tematów spotkania nie mogło zabraknąć niezwykle aktualnej tematyki dot. "jakości życia i mieszkalnictwa". Zapraszamy na dyskusję poświęconą rynkowi nieruchomości w aglomeracji śląskiej.

Ostatnie lata to czas wielkiej metamorfozy Górnego Śląska, który był postrzegany jako szare, postindustrialne miejsce na mapie Polski. Dziś ten region wybierają najwięksi międzynarodowi inwestorzy i główni gracze rynku nieruchomości. Jaką rolę w rozwoju Śląska odgrywają inwestycje mieszkaniowe? Jakich osiedli potrzebują mieszkańcy miast?

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

ZAREJESTRUJ SIĘ NA 4DESIGN DAYS

O tym będziemy rozmawiać podczas bloku tematycznego pt. "Pytania o przyszłość regionu. Jakość życia i mieszkalnictwo". 

W drugiej części panelu przyjrzymy się temu jak mieszka się w  Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolii i porozmawiamy o najnowszej ofercie deweloperów i cenach mieszkań.

Panel odbędzie się 28 stycznia 2022, w godz. od 12:30 -13:30. 

ZOBACZ PROGRAM 4 DESIGN DAYS 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych