Okam kusi klientów... BMW

W połowie lipca zaczyna się kampania promocyjna Okam Group. Promocja dotyczy zakupu mieszkań w warszawskich projektach Vista i Mokka. Każdy klient, który zakupi mieszkanie w ramach kampanii otrzyma rower marki BMW.

Autor: housemarket 18 lipca 2017 10:12

Kampania „Kup mieszkanie  i odbierz BMW” jest pierwszą wspólną akcją obu partnerów skierowaną do osób aktywnych.

- Dla marki BMW aktywny styl życia jest ważny, dlatego też od lat BMW jest partnerem głównym Półmaratonu Praskiego – mówi Łukasz Goździor, koordynator ds. Marketingu z Inchcape Motor Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Vista i Mokka to mieszkania w okolicy, w której jest wiele terenów zielonych, a sieć ścieżek rowerowych jest naprawdę bogata i liczna. Warto skorzystać z takich możliwości aktywnego odpoczynku czy szybkiego transportu do pracy czy szkoły w sezonie wiosenno-letnim – mówi Marcin Michalec, dyrektor sprzedaży i marketingu w Okam Group. – O aktywnych mieszkańcach myśleliśmy od samego początku. W naszych inwestycjach przewidzieliśmy rowerownie, w której bezpiecznie można przechowywać sprzęt oraz dodatkowo przygotowaliśmy prywatne wypożyczalnie rowerów dla naszych klientów. I to właśnie rowery BMW staną w naszej rowerowej „stajni” – dodaje Michalec.

Akcja trwa od 18 lipca do 17 września 2017 roku. Wszyscy chętni mogą wypróbować rowery podczas dni otwartych, które odbędą się na terenie inwestycji Vista i Mokka w dniach 4-5 sierpnia, oraz we wrześniu.

Kampania wspierana będzie outdoorową i internetową akcją promocyjną.

Apartamenty Vista Mokotów powstają przy ul. Woronicza (w okolicy ul. Etiudy Rewolucyjnej) położona jest w sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w pobliżu rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Zakończenie inwestycji jest planowane na grudzień 2017.

Mokka to mieszkania, które powstają  na Mokotowie Biznesowym przy ul. Konstruktorskiej 7. 306 mieszkań w dwóch 9-kondygnacyjnych budynkach zostanie oddane do użytku już we wrześniu 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych