Okna dla budynków pasywnych

Sześciokomorowe okno z masywną ramą o grubości 88 mm, które dzięki głębokiej zabudowie gwarantuje niższą przepuszczalność cieplną. To niemalże produkt idealny i dedykowany budynkom pasywnym.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2017 12:05

Z myślą o nowoczesnym budownictwie pasywnym i klientach, którzy oczekują wyjątkowo energooszczędnych rozwiązań, polski producent stolarki otworowej Budvar oferuje okno t-energy md o wysokich parametrach termoizolacyjnych.

Sześciokomorowe okno z masywną ramą o grubości 88 mm, które dzięki głębokiej zabudowie gwarantuje niższą przepuszczalność cieplną. To niemalże produkt idealny i dedykowany budynkom pasywnym. Okno w standardzie posiada również trzecią uszczelkę, zwiększającą izolacyjność termiczną i akustyczną. Poza wysokimi parametrami technicznymi wyróżnia się także walorami estetycznymi: warte uwagi są niewidoczne zgrzewy oraz ukryte zawiasy. Elementy te nie tylko wpływają na sam wygląd okna, ale jednocześnie znacznie podnoszą komfort użytkowania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

T-energy md dostępne jest w kilkunastu wersjach kolorystycznych, zarówno w odcieniach jednolitych, jak również imitujących najpopularniejsze gatunki drewna. Posiada certyfikat na brak wykorzystania ołowiu w procesie produkcji oraz certyfikat potwierdzający bardzo wysoką odporność na działanie promieni słonecznych (klasa S).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych