Opole: od poniedziałku można składać wnioski o świadczenie za zakwaterowanie uchodźców

Od poniedziałku mieszkańcy Opola, którzy przyjęli do siebie uchodźców z Ukrainy, mogą składać wnioski o przyznanie świadczenia pieniężnego - poinformował urząd miasta.

Autor: PAP 18 marca 2022 12:22

Według komunikatu przysłanego PAP przez biuro prasowe opolskiego ratusza, od poniedziałku (21 marca) będzie można składać wnioski o przyznanie świadczenia pieniężnego z tytułu zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy przybyłym do Opola po 24 lutego 2022 r.

Wniosek można złożyć osobiście w formie papierowej w siedzibie Miejskiego Zarządu Lokali Komunalnych w Opolu przy ul. Ozimskiej 19, IX piętro, po uprzednim telefonicznym lub mailowym umówieniu terminu wizyty (w dni robocze w godzinach 8.00 do 14.00).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak informuje biuro prasowe UM w Opolu, wniosek można złożyć także w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP /MZLKOPOLE/SkrytkaESP, przy czym należy pamiętać o opatrzeniu go kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym.

Wniosek dostępny jest na stronach Urzędu Miasta Opola www.opole.pl i Miejskiego Zarządu Lokali Komunalnych www.mzlk.opole.pl oraz w formie papierowej w siedzibie Miejskiego Zarządu Lokali Komunalnych w Opolu przy ul. Ozimskiej 19 na IX piętrze. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych