Osiedle Hokejowa 2 kusi słonecznymi balkonami

Realizowane przez Pharma Trade Polska osiedle Hokejowa powstaje w południowej części Gdańska, przy ulicy Hokejowej. Pięciokondygnacyjny, trzyklatkowy budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy.

Autor: HouseMarket.pl 19 października 2016 09:23

Inwestor zapewnia miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdować się będą również komórki lokatorskie. Przestronne, słoneczne balkony dodają szyku funkcjonalnie zaprojektowanym mieszkaniom.

Na całą inwestycje składać się będzie 38 lokali mieszkalnych. Deweloper oferuje szeroką gamę kawalerek oraz mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych, o metrażu od 32 do 83 mkw. Mieszkania w budynkach osiedla Hokejowa wydawane będą w stanie deweloperskim.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana jest w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska – Łostowice. Łostowice położone są w południowej części miasta, zwanej Tarasem Górnym. Od początku roku 2000 tereny Łostowic są coraz chętniej zamieszkiwane za sprawą nowo budowanych budynków mieszkalnych.

Osiedle Hokejowa 2 usytuowane jest przy ulicy Hokejowej. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących spokój i ciszę, a jednocześnie potrzebujących dogodnej i szybkiej komunikacji z centrum miasta (15 minut drogi samochodem od centrum Gdańska).

Do południowej dzielnicy Gdańska należą tereny, na których do niedawna znajdowały się tylko osiedla o charakterze wiejskim, obecnie przekształcające się w nowoczesne przedmieścia i duże osiedla mieszkaniowe

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych