Pierwszy dom pokazowy na Osiedlu Przy Jeziorach

Przed zakupem nowego domu, bądź mieszkania, warto dokładnie poznać wnętrza, zweryfikować ustawność i funkcjonalność każdego z pomieszczeń. Na rynku pierwotnym lokale najczęściej sprzedają się jeszcze przed wybudowaniem. Natomiast deweloper More Place zaprezentował specjalnie przygotowany dom pokazowy na terenie inwestycji.

Autor: housemarket.pl 29 marca 2022 13:44

  • Osiedle Przy Jeziorach to poznańska inwestycja deweloperska, zlokalizowana przy ul. Golęczewskiej, w obrębie administracyjnym Kiekrza, a jednocześnie blisko Jeziora Strzeszyńskiego.
  • W I etapie powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. Z kolei II etap osiedla to 8 budynków - 16 lokali. W III części inwestycji powstają kolejne domy w zabudowie dwulokalowej, a łącznie będzie ich 14.
  • W ramach I etapu deweloper przygotował dom pokazowy, w którym jednocześnie mieści się biuro sprzedaży.

Cały projekt liczący razem 56 lokali bliźniaczych zakończy się w 2023 roku. Jak zaznacza Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place, w sprzedaży są lokale w dwóch wariantach powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw., co oznacza, że dostępne są również dwa układy pomieszczeń, z czterema oraz pięcioma pokojami.

- Zaplanowaliśmy domy w funkcjonalnym, dwupoziomowym układzie. Według projektu, na parterze znajduje się salon, kuchnia, łazienka i dodatkowy pokój, lub nawet dwa takie pomieszczenia, w zależności od wybranego wariantu. Na piętrze jest przestrzeń na dwie sypialnie, łazienkę, garderobę, a także pralnię z suszarnią – opisuje Tomasz Pietrzyński.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: OSIEDLE PRZY JEZIORACH W PIERWSZYM WIOSENNYM SŁOŃCU

W ramach I etapu deweloper przygotował dom pokazowy, w którym jednocześnie mieści się biuro sprzedaży.

- Dzięki temu klient może poznać wnętrza, ustawność i funkcjonalność każdego z pomieszczeń. To bardzo dobre rozwiązanie, nie aż tak często stosowane na rynku pierwotnym, gdzie lokale sprzedają się jeszcze przed wybudowaniem. W wielu sytuacjach nabywca nie może więc wejść do wybranego domu, bądź mieszkania. U nas to możliwe – przekonuje Tomasz Pietrzyński.

Warto podkreślić, że umawiając się na spotkanie w domu pokazowym, klient może zobaczyć cały I etap Osiedla Przy Jeziorach, który jest gotowy, odwiedzić budowę kolejnych etapów (oczywiście przy zachowaniu środków ostrożności), a przede wszystkim porozmawiać z przedstawicielami biura sprzedaży dewelopera More Place.

- Wiele spraw związanych z zakupem nieruchomości można załatwić u nas na miejscu, a przy okazji też poznać atuty lokalizacji Osiedla Przy Jeziorach – podsumowuje Tomasz Pietrzyński.

Cały projekt zlokalizowany przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu zakończy się w 2023 roku. Ostatnie lokale w zabudowie bliźniaczej są dostępne w cenie od 6060 zł brutto/ mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych