Polacy pomimo wzrostu cen inwestują w luksusowe nieruchomości

Ich ograniczony zasób i unikatowość. Jednym z głównych czynników cenotwórczych nieruchomości segmentu premium obok ich lokalizacji i standardu jest cała infrastruktura wokół nich. Dlaczego Angel Wawel zostało inwestycją dekady? Bo do konsultacji zaangażowaliśmy paryskie biuro architektoniczne oraz brytyjskiego uznanego projektanta ogrodów Matta Jamesa, a w patio umieszczone zostały rzeźby Bronisława Chromego. Mieszkańcy kompleksu oprócz basenu, strefy spa, siłowni, mają własną bibliotekę czy salę kinową. Nie znam drugiego takiego projektu w Krakowie.

W naszej najnowszej inwestycji Angel Stradom żaden z apartamentów nie wychodzi na ulicę, wszystkie są schowane w środku ogrodu, a tuż obok mamy Zamek Królewski na Wawelu. To wspaniałe połączenie sprawiło, że prawie wszystkie apartamenty sprzedaliśmy przed zakończeniem inwestycji, a dziś zostało zaledwie kilka wolnych. Każdy doświadczony inwestor wie, że to absolutnie wyjątkowy widok, a bezpośrednie sąsiedztwo luksusowego hotelu Stradom House dodatkowo podnosi prestiż tej inwestycji. Jeśli decydujemy się więc zaangażować kapitał w nieruchomości w segmencie premium, powinniśmy wziąć pod uwagę wszystkie składowe: lokalizację, jakość wykończenia, infrastrukturę, widok i najbliższe sąsiedztwo.

W tym roku Angel Poland Group może poszczycić się udanymi transakcjami na najbardziej luksusowe apartamenty, których łączna kwota w samym Krakowie przekroczyła 160 mln zł. A jakie są prognozy na nadchodzący rok?

Prowadzimy obecnie poważne rozmowy o nabyciu kilku ciekawych nieruchomości w samym centrum Krakowa. Ponadto, mamy nadzieję, że uda nam się uruchomić nasz nowy projekt- Angel Green. To ogromne wyzwanie, zaprojektowaliśmy tam coś absolutnie wyjątkowego. We Wrocławiu pracujemy nad nowym projektem, już wkrótce poinformujemy o szczegółach. Wciąż bardzo intensywnie poszukujemy nowych gruntów i budynków do rewitalizacji zarówno w Krakowie jak i Wrocławiu. Równolegle bardzo mocno rozwijamy Angel Management, tj. spółkę która zajmuje się zarządem, sprzedażą, wynajmem czy wykończeniem zakupionego u nas mieszkania. Tak pojmujemy holistyczne podejście do obsługi naszych klientów, jesteśmy z nimi od początku do końca.

Angel Poland Group ma w swoim portfolio inwestycje, które są unikatowe na skalę Europy. Angel Wawel ze spektakularnym, zatykającym dech w piersiach Royal Apartment, Angel Stradom oraz Stradom House – luksusowy hotel, który już wkrótce wpisze się na mapę krakowskiego lifestyle’u. Jak udaje się Państwu łączyć te dwie cechy: nowoczesność i historię?

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych