Polskie domki turystyczne jadą do Chorwacji

LS Tech-Homes wyprodukował materiały budowlane o wartości 4,5 mln zł do montażu pierwszych 50 domków turystycznych w chorwackim mieście Omis.

Autor: HouseMarket.pl 09 maja 2016 16:56

Tym samym spółka zakończyła I etap realizacji kontraktu obejmującego produkcję paneli kompozytowych do montażu 130 domków w Chorwacji o łącznej wartości 11,8 mln zł.

Kontrakt LS Tech-Homes z chorwacką spółką Multi Mobile Cube, należącą do polskiej firmy Bungalow, oferującej luksusowe domki do wynajęcia w Chorwacji, obejmuje realizację domków turystycznych o powierzchni 34 mkw. Umowa realizowana jest etapowo i zakończy się w marcu 2017 roku. Pierwsze domki zostaną udostępnione turystom w czerwcu tego roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Domki turystyczne wykonane z naszych paneli spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem na chorwackim rynku. Przemawiają za tym przede wszystkim parametry techniczno-użytkowe, dzięki którym otrzymujemy krótszy czas budowy, gwarancję wytrzymałości i trwałości, a przede wszystkim energooszczędność – mówi Leszek Surowiec, prezes zarządu LS Tech-Homes.

Domki będę wykonane z ekologicznych paneli SIP MgO Green, flagowego produktu LS Tech-Homes. Panele składają się z okładziny z płyt magnezowych oraz rdzenia styropianowego, tworząc wytrzymały element konstrukcyjny, z którego powstają podłogi, ściany i dachy. Panele SIP MgO Green pozwalają ograniczyć zużycie energii elektrycznej nawet o 60 proc. w stosunku do innych tego typu domków. Materiał jest odporny na wszystkie warunki atmosferyczne, dzięki czemu możliwe jest całoroczne użytkowanie obiektów.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych