Pośrednicy otwierają drzwi

Pośrednicy z blisko stu biur nieruchomości z całego kraju czekają na pytania konsumentów. Już 30 marca, podczas akcji „Drzwi otwarte”, każdy zainteresowany może skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Równocześnie – w przededniu święta pośredników – rząd zapowiada zmiany w prawie, gwarantujące większą profesjonalizację rynku.

Autor: HouseMarket.pl 24 marca 2017 15:01

Konsumenci, którzy 30 marca zapukają do drzwi wybranych biur nieruchomości, mogą liczyć na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów, którzy służą pomocą z zakresu prawa budowlanego, cywilnego, podatkowego, rzeczoznawstwa, a także wiedzą na temat uwarunkowań lokalnego rynku nieruchomości. Pośrednicy pomogą, m.in. rozeznać się w procedurach i dokumentach niezbędnych do przeniesienia własności nieruchomości, wyjaśnią skomplikowany stan prawny lokalu, podpowiedzą, jak poradzić sobie z obciążeniami, które mogą być przeszkodą w kupieniu nieruchomości, podsuną najlepsze sposoby zabezpieczenia transakcji i pokażą, jakie są możliwości sfinansowania zakupu. Zainteresowani mogą także zapoznać się z aktualnymi ofertami kupna-sprzedaży oraz najmu.

„Drzwi otwarte” organizowane są już po raz piąty z okazji Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Spis biur biorących udział w akcji znajduje się na stronie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych