Poznańskie osiedle Świerczewo z nowym skwerem

Zarząd Zieleni Miejskiej rozstrzygnął przetarg na zagospodarowanie skweru na Świerczewie. Nowa zieleń pojawi się u zbiegu ulic Gostyńskiej, Rawickiej, Ponieckiej i Milickiej. Projekt powstał przede wszystkim z myślą o okolicznych mieszkańcach.

Autor: Housemarket.pl 16 marca 2021 11:58

Zarząd Zieleni Miejskiej rozstrzygnął przetarg na zagospodarowanie skweru na Świerczewie. Projektując teren zieleni pomyślano o osobach w każdym wieku i różnym stopniu aktywności. Znajdzie się tam plac zabaw dla młodszych i starszych dzieci, siłownia zewnętrzna, stojaki na rowery, ławki oraz kosze na śmieci. 

Projekt zagospodarowania skweru powstał przede wszystkim z myślą o mieszkańcach okolicznych domów, by zachęcić ich do wyjścia poza teren swoich ogródków i umożliwić nawiązywanie kontaktów społecznych.  

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przetarg na "Zagospodarowanie skweru przy ul. Gostyńskiej, Rawickiej, Ponieckiej i Milickiej z pielęgnacją zieleni do końca 2021 r.". wygrała firma Gardens z Owińsk. Realizacja zadania będzie kosztować ok. 328 tys. zł. Środki na ten cel pochodzą z budżetu Rady Osiedla Świerczewo. Inwestycja zostanie zrealizowana w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych