Profbud: ekologia się opłaca

Widocznym trendem, który zdominuje branżę deweloperską w najbliższym czasie są działania na rzecz środowiska. Klienci pytają zarówno o rozwiązania ekologiczne, jak i o tereny zielone w powstających inwestycjach - powiedziała Anna Skotnicka-Ryś, członek zarządu, dyrektor działu handlowego firmy Profbud.

Autor: housemarket.pl 21 lutego 2022 09:19

Jakie trendy zdominują branżę deweloperską w 2022 roku? 

Najbardziej istotnym trendem w branży deweloperskiej, który w 2022 roku z pewnością będzie kontynuowany są działania na rzecz środowiska. Klienci bowiem stają się coraz bardziej świadomi i już teraz stosunkowo często pytają zarówno o rozwiązania ekologiczne, jak i o tereny zielone w powstających inwestycjach. Widać więc dużą zmianę mentalną na przestrzeni zaledwie kilku lat oraz potrzebę wspólnej troski o otaczający nas świat, która z biegiem czasu będzie ewoluować i to niezależnie od branży.

Zaletą tego typu rozwiązań jest nie tylko wspólna troska o środowisko. Do pozytywnych skutków zaliczyć można również obniżenie kosztów codziennego życia mieszkańców wynikających m.in. z mniejszego zużycia wody oraz energii elektrycznej. Śledząc więc nastroje klientów oraz ich oczekiwania nieustannie staramy się realizować coraz to nowsze projekty budowlane. W perspektywie czasu mamy w planach kilka nowych inwestycji, w których z pewnością nie zabraknie tego typu przedsięwzięć.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych