Rabaty w Zielonej Dolinie II

J.W. Construction organizuje 8 i 9 października 2016 r. dni otwarte osiedla Zielona Dolina II. Położony na warszawskiej Białołęce zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz singli.

Autor: HouseMarket.pl 07 października 2016 11:55

Z okazji dni otwartych deweloper proponuje rabaty – przy zakupie wybranych mieszkań można zaoszczędzić nawet 34 tys. zł.

 Zieloną Dolinę II tworzą domy wielorodzinne oraz wille miejskie z 12 mieszkaniami w budynku. Te na parterach z dużymi ogrodami. Do wyboru kupujących są już trzy etapy tego rodzinnego osiedla o powierzchniach - od małych studio 22 mkw. do czteropokojowych o blisko 70 mkw. Nowoczesna architektura projektu idealnie komponuje się z zielenią Białołęki, pełnej placów zabaw i miejsc rekreacji dla całej rodziny.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zakończenie inwestycji planowane jest w trzech terminach. Pierwszych dziewięć domów wielorodzinnych powstanie już wiosną 2017 r. natomiast pozostałe budynki – w czwartym kwartale 2017 r. i drugim kwartale 2018 r.

Osiedle Zielona Dolina II powstanie przy ul. Rossiniego, w pobliżu ul. Zdziarskiej i Ostródzkiej, w sąsiedztwie projektu Zielona Dolina, który stanowi kameralną zabudowę z rozbudowaną strefą usługowo-handlową oraz przedszkolami i szkołami.

- Ceny mieszkań oraz koszty ich utrzymania wraz z częściami wspólnymi osiedla Zielona Dolina II są bez porównania niższe niż w innych warszawskich dzielnicach. Dzięki temu młodzi ludzie mogą myśleć o rozwoju swoim i swoich dzieci, przyjemnościach i rozrywce. Zielona Dolina II stwarza idealne warunki ludziom na życiowym starcie – komentuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych