Radosna IV - kolejny budynek gotowy

Po kilku latach realizacji projekt Radosna IV wchodzi na ostatnią prostą. Z czterech planowanych budynków trzy już są gotowe, a do zakończenie budowy ostatniego zostało kilka miesięcy.

Autor: housemarket.pl 23 czerwca 2022 09:40

  • Radosna IV to kontynuacja projektu mieszkaniowego realizowana przez Agrobex na terenie podpoznańskiego Zalasewa.
  • W ramach tego etapu zaplanowano budowę czterech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych o nowoczesnej linii i modernistycznej bryle.
  • Łącznie powstanie 236 mieszkań.

Dwa budynki w ramach osiedla Radosna IV ukończono i przekazano mieszkańcom w 2021 roku. Z kolei w kwietniu bieżącego roku dobiegła realizacja budynku nr 3 (Radosna 23) gdzie rozpoczął się już proces odbioru kluczy do lokali. W budowie pozostał największy budynek z 72 mieszkaniami o powierzchni od 44 do 62 mkw.

- Ostatni budynek o nr 25 to już mocno zaawansowane prace budowlane. To także tylko kilkadziesiąt wolnych mieszkań. Trzeba przyznać, że wszystkie etapy w ramach projektu Radosna cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem. Lokalizacja, jakość wykonania oraz kompleksowość osiedla z pewnością wpływa na komfort i zadowolenie mieszkańców - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Radosna IV to funkcjonalne i zróżnicowane powierzchniowo mieszkania. Lokale usytuowane na parterze posiadają ogródki, a pozostałe - balkony. Do dyspozycji są również windy oraz komórki lokatorskie. Agrobex nie zapomniał o najmłodszych mieszkańcach, dla których powstają bezpieczne place zabaw.

- Osiedle Radosna to dla nas bardzo ważny projekt. Działalność deweloperską na terenie Zalasewa prowadzimy już kilkanaście lat, a tym samym przekazaliśmy mieszkania już setkom rodzin. I to dla nich tworzymy atrakcyjne przestrzenie, które służą wypoczynkowi, zabawie dzieci oraz integracji wszystkich mieszkańców. Mamy też mieszkania dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – dodaje Lucyna Jarczyńska.

Zakończenie budowy ostatniego, czwartego budynku zaplanowano na III kwartał bieżącego roku.

Ceny rozpoczynają się od 6900 zł brutto za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych