Red Park. Ostatnie mieszkania na poznańskim osiedlu

Już tylko 10 mieszkań zostało w sprzedaży w ramach zrealizowanej inwestycji Red Park, zlokalizowanej na poznańskim Dębcu. Co istotne, część z nich można nabyć z dofinansowaniem z programu Mieszkanie dla Młodych.

Autor: housemarket.pl 26 lipca 2017 13:44

W ofercie dewelopera pozostało 10 mieszkań do sprzedaży z budynku B, który został oddany do użytku pod koniec 2016 roku. Mieszkania o powierzchni od 52 mkw będą dostępne w sierpniowym programie MdM. Dzięki uruchomieniu dodatkowej puli programu, można otrzymać dofinansowanie na zakup pierwszego mieszkania lub domu w wysokości nawet powyżej 100 tys. zł. To efekt znowelizowanej ustawy, która pozwala na wykorzystanie dodatkowych środków z programu. Co istotne, część banków już dziś umożliwia komplementowanie dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku.

- Biorąc pod uwagę zainteresowanie programem, z jakim mieliśmy do czynienia na początku roku, zdecydowanie nie warto czekać do ostatniej chwili ze złożeniem dokumentów. Dlatego, o ile pozwala na to bank, warto już teraz wystąpić o decyzję kredytową – podkreśla Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży w firmie Red Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper przygotował także specjalną promocję na ostatnie mieszkanie parterowe o powierzchni 55mkw. W cenie otrzymamy zagospodarowanie ogródka w postaci płotu lamelowego, roślin ozdobnych oraz zestawu mebli wypoczynkowych. Oprócz oferty w programie MdM, przy zakupie 4- lub 5- pokojowych mieszkań na ostatnich kondygnacjach w zrealizowanym etapie z widokiem na panoramę miasta, Red Development oferuje miejsce postojowe w hali garażowej wliczone w cenę mieszkania. Rozwiązanie to jest dedykowane osobom, które preferują wygodne i rodzinne mieszkania zamiast domu.

Dębiec to jedna z bardziej zielonych dzielnic Poznania, która pozostając w bliskiej odległości od centrum, daje szansę na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Bez względu na to, czy wolisz biegać, ćwiczyć, jeździć na rowerze, czy po prostu spacerować, znajdziesz tu pełną infrastrukturę, by pozostać aktywnym.

W sercu tej dzielnicy, pomiędzy Galerią Dębiec i laskiem Dębieckim powstaje osiedle Red Park, które docelowo obejmować będzie 4 budynki. Do tej pory inwestor – firma Red Real Estate Development – oddała do użytku 2 budynki i 263 mieszkania. Docelowo zbuduje 2 kolejne budynki i 274 mieszkania. Łączna powierzchnia użytkowa Red Park wyniesie ponad 25 000 mkw i obejmie także budowę garaży podziemnych z miejscami postojowymi dla mieszkańców osiedla.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych