Rejs otwiera hurtownię w Łomży

Strefa projektanta, centrum stolarskie, sprawdzone produkty, doradztwo - Rejs otwiera nową hurtownię w Łomży. Na 800 metrach kwadratowych można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do produkcji mebli. To pierwsza taka placówka Rejs kompleksowo obsługująca detalistów, projektantów i stolarzy.

Autor: housemarket.pl 30 czerwca 2022 10:02

  • Łomżyńska hurtownia akcesoriów meblowych marki Rejs mieści się przy Alei Józefa Piłsudskiego 113.
  • Placówka oferuje szereg produktów i usług dodatkowych, by zapewnić kompleksową obsługę.
  • Nowa hurtownia w Łomży jest jedną z 28 placówek handlowych marki Rejs.

- Oferta naszej nowej hurtowni obejmuje zarówno produkty Rejs, jak i marek z brandu Dekores. Cargo, cornery, szuflady, systemy segregacji odpadów, okucia – słowem wszelkie systemy do wyposażenia mebli – można tu zobaczyć i wypróbować na wyjątkowej ekspozycji stworzonej na kształt prawdziwych wnętrz. Łatwo sprawdzić jak dane rozwiązania wyglądają i działają w kuchni, łazience, garderobie, biurze… Czyli w miejscach, do których zostały stworzone - wyjaśnia Joanna Posadzy, dyrektor marketingu Rejs.

Ekspozycja produktowa stanowi tylko część z liczącej 800 mkw powierzchni nowego łomżyńskiego punktu handlowego. Na uwagę zasługuje również kafeteria i „Strefa projektanta”. W jej ramach profesjonalni doradcy pomogą stworzyć najbardziej ergonomiczne, a przy tym efektowne projekty wnętrz i zabudów meblowych wpisujących się w aktualne trendy. Dopasują do niego odpowiednie akcesoria, okucia i systemy wysuwne. Zaproponują też najlepsze komponenty i materiały, a następnie rozpiszą ich rozkrój.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W placówce stolarze będą mogli również zlecić wykonanie konkretnych formatek - tych opisanych w projektach lub według własnych wymiarów. W nowoczesnym centrum stolarskim płyty i blaty będą przycinane i oklejane na maszynach najnowszego typu. Wszystko na miejscu i z dobrym terminem. W niedalekiej przyszłości planowane jest również stworzenie wygodnej sali konferencyjnej i mobilnej kuchni.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych