Robyg: 350 lokali w nowych etapach inwestycji Stacja Nowy Ursus

Po sukcesie pierwszego etapu spółka wprowadza do sprzedaży kolejne mieszkania w projekcie.

Autor: HouseMarket.pl 17 stycznia 2017 14:13

Robyg realizuje kolejny cieszący się bardzo dużym zainteresowaniem projekt mieszkaniowy w Warszawie. W pierwszym etapie inwestycji Stacja Nowy Ursus – przy ul. Posagu 7 Panien – zostało już tylko 10 lokali, dlatego z uwagi na tak dużą popularność inwestycji, grupa wprowadziła do sprzedaży kolejne 2 etapy – z ok. 350 lokalami. Jest to inwestycja dla ludzi, których priorytetem jest dobry dojazd do różnych części miasta – do centrum można dotrzeć nawet w 12 minut.

Stacja Nowy Ursus to propozycja również dla wszystkich poszukujących nieruchomości w przystępnej cenie w rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Atutem osiedla jest szeroki wybór powierzchni mieszkań – na nabywców czekają lokale w 3 etapach, w metrażach od niemal 30 mkw. do ponad 77 mkw., a kolejne etapy będą wprowadzane systematycznie do oferty. Przyszli mieszkańcy bez dodatkowych opłat otrzymają generujący oszczędności w mieszkaniu oraz częściach wspólnych system Smart House – umożliwia on m.in. zdalne ustawianie ogrzewania, oświetlenia czy zasilania domowej elektroniki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ponadto lokale objęte są dopłatami z programu MdM – warto się spieszyć, ponieważ cieszy się on bardzo dużą popularnością. Środki przeznaczone na 2017 rok rozeszły się w rekordowym tempie, dostępna jest za to połowa puli na 2018 rok – 381 mln zł, z której już 36 proc. zostało zarezerwowane.

Robyg prowadzi w Warszawie 8 inwestycji – w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz – w tym w przygotowaniu projekty na Białołęce i Pradze Południe. Osiedle w Ursusie będzie docelowo liczyć ponad 1000 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 52 tys. mkw. – zakończenie jego realizacji przewidywane jest na koniec 2019 roku.

Dobra cena i komunikacja

– Sukces sprzedaży Stacji Nowy Ursus ma swoje źródło w dopracowanym w każdym szczególe projekcie, który uwzględnia preferencje osób poszukujących nowoczesnego miejsca do życia – mówi Eyal Keltsh, wiceprezes zarządu Robyga.

Ursus jest jedną z najbardziej perspektywicznych dzielnic Warszawy – to w tym rejonie stolicy są planowane i już realizowane liczne inwestycje w infrastrukturę, w tym przedszkola i szkoły. Dodatkowo, w ramach kompleksowej rewitalizacji tej części miasta już niebawem ruszą prace nad budową eko parku, gdzie na mieszkańców będą czekać polany piknikowe, place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i wybieg dla psów.

– Mocną stroną Stacji Nowy Ursus są także ceny mieszkań – niezwykle korzystne w stosunku do jakości, którą finalnie otrzymają nasi klienci – dodaje Eyal Keltsh.

Mieszkania w Stacji Nowy Ursus to dobry wybór na każdą kieszeń – ceny zaczynają się od 5899 zł za metr kwadratowy. Z tego względu jest to również korzystne rozwiązanie inwestycyjne. Dodatkowo, projekt kwalifikuje się do programu MdM, dzięki czemu młode osoby zainteresowane kupnem swojego pierwszego M mają ułatwiony start w dorosłe życie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych