Robyg aktywnie rozpoczyna nowy rok

W dniach 14-15 stycznia we wszystkich warszawskich inwestycjach grupy odbędą się dni otwarte. Specjalnie na tę okazję deweloper przygotował wyjątkowe ceny – wybrane mieszkania będzie można nabyć już od 5899 zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 12 stycznia 2017 15:59

Na wszystkie osoby, które zdecydują się spędzić razem z Robygiem ten szampański weekend będzie czekała lampka tradycyjnego noworocznego trunku. Grupa przypomina również, że 1 stycznia uruchomiona została druga część środków z programu MdM na 2017 r. – pieniądze z tej puli są już na wyczerpaniu, dlatego jest to ostatni moment, aby skorzystać z rządowego wsparcia jeszcze w tym roku.

Firma posiada lokale kwalifikujące się do programu MdM w inwestycjach Młody Wilanów, Stacja Nowy Ursus oraz Young City 2 – wszystkie mieszkania w tych projektach, tak samo jak w pozostałych inwestycjach grupy są w standardzie wyposażone w nowoczesną technologię smart house.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Szampański weekend w ramach dni otwartych to najlepsza okazja, aby kompleksowo poznać ofertę grupy Robyg i bezpośrednio u naszych doradców dopytać o szczegóły inwestycji i promocyjne ceny – na odwiedzających czekają lokale w cenie już od 5899 zł za metr. Przyszli mieszkańcy będą mogli także zobaczyć rozplanowanie mieszkań i wizualizację finalnego wyglądu osiedli – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych