Rodzinny Zakątek - coraz bliżej zakończenie kolejnego etapu

Rodzinny Zakątek regularnie się powiększa. Gotowe są kolejne dwa szeregowce po 10 domów każdy.

Autor: housemarket.pl 08 lipca 2022 11:21

  • W V etapie osiedla szeregi nr II i V zostały oddane do użytkowania zgodnie z założeniami.
  • Pierwsi klienci odebrali klucze do swoich domów.
  • Dostępne są jeszcze powierzchnie gotowe do zamieszkania, które czekają na nowych nabywców.

Możliwość zakupienia gotowego domu wiąże się z szeregiem zalet. Przyszli mieszkańcy mogą obejrzeć wnętrze, dokonać przymiarek do układu pomieszczeń, a także zaplanować jego aranżację.

- Wszystkim zainteresowanym udostępniamy wejście do domów sprzedawanych w V etapie naszego osiedla. Dzięki temu, można dokładnie zapoznać się z oferowanymi wnętrzami, które wykonane zostały w podwyższonym standardzie deweloperskim, a na życzenie Klientów, mogą być również w systemie „pod klucz” - dodaje Maciej Bartczak.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

 

Poza zakończoną budową dwóch szeregowców z 20 domami, trwa realizacja dwóch kolejnych.

- Szereg nr VI ma zakończone prace dekarskie. Trwa wykonywanie tynków wewnątrz domów i rozpoczyna się wylewanie posadzek. W szeregu nr III natomiast zamontowana została stolarka okienna. Obecnie wykonywany jest montaż instalacji elektrycznej, a także trwają prace dekarskie - podsumowuje Maciej Bartczak.

Zgodnie z założeniami jeden powinien być gotowy w III, a drugi w IV kw. bieżącego roku. Łącznie w ramach V etapu powstaną 62 domy w zabudowie szeregowej.

Propozycja KM Building to układ pomieszczeń, który zapewnia podział na strefę dzienną i nocną. Parter składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, toalety oraz pomieszczenia gospodarczego. Z kolei piętro, zależnie od wybranego metrażu, to dwie lub trzy komfortowe sypialnie oraz łazienka. Przygotowywana jest również dodatkowa przestrzeń w formie balkonu, ogródka z tarasem, a także strychu, który można zaadoptować na pomieszczenie użytkowe. Ponadto mieszkańcy mają zagwarantowane miejsca postojowe przed posesją.

Cena domu o powierzchni 74 mkw. wynosi 415 tys. zł brutto, natomiast cena domu o powierzchni 92 mkw. jest uwarunkowana powierzchnią działki i mieści się w przedziale od 480 do 530 tys. zł brutto.

Na terenie osiedla znajdują się udogodnienia, takie jak sklep spożywczy „żabka”, dwa place zabaw czy droga wewnętrzna z kostki brukowej

Rodzinny Zakątek zlokalizowany jest w Błażejewie, w gminie Kórnik, w której mieszczą się szkoły, przedszkola, apteki i liczne sklepy oraz punkty usługowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych