„Rok bez czynszu” - Archicom odpowiada na potrzeby klientów mieszkaniowych

Wrocławski deweloper kolejny raz przygotował koncept promocyjny dla klientów, który wpisuje się w aktualne otoczenie rynkowe i oczekiwania nabywców. Każdemu kupującemu lokal w Archicom, firma sfinansuje nawet 17 miesięcy opłat czynszowych w nowym lub obecnym mieszkaniu.

Autor: housemarket.pl 20 kwietnia 2022 14:44

„Rok bez czynszu” - jak działa

Łączna dopłata dla klientów w skali roku może wynieść nawet do 11 tysięcy złotych i ustalana jest na podstawie średniej rynkowej stawki czynszu. W dobie rosnących kosztów utrzymania mieszkania - m.in. ceny energii, ogrzewania czy serwisów, ale również podstawowych artykułów oraz jedzenia - gwarancja bezpieczeństwa i zapewnienie statusu quo w każdym obszarze życia stają się bezcenne.

- Zabezpieczenie domowych budżetów, stabilność i bezpieczeństwo to w dzisiejszych zmiennych i wymagających czasach realne wartości dla ludzi. W Archicom jesteśmy świadomi, że deklarowane przez nas partnerstwo i wsparcie wymagają kompleksowych rozwiązań. Uważnie obserwujemy rynek i wychodzimy naprzeciw potrzebom konsumentów, chcemy zapewniać klientom wysokiej klasy mieszkania oraz bezpieczeństwo i komfort podejmowania decyzji, zakupu i zamieszkiwania. W trakcie pandemii wspieraliśmy klientów m.in. Tarczą Ochronną Archicom. Teraz, przygotowaliśmy ofertę odpowiadającą na potrzeby w niespokojnych czasach - wprowadzamy „Rok bez czynszu” - twierdzi Piotr Ludwiński, dyrektor ds. sprzedaży i obsługi klientów, Archicom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Konsumenci mogą wykorzystać dofinansowanie w obecnym lub nowym lokum. Oznacza to dla nich możliwość przeznaczenia zaoszczędzonych pieniędzy na dowolne aktywności lub np. remont.

Archicom daje więcej

Koncept „Roku bez czynszu” to nie pierwsze tego typu działanie dewelopera. W ostatnich dwóch latach firma prowadziła m.in. program Czasouwalniacz, w którym mieszkańcy mogli korzystać ze wsparcia z zakresu zarządzania czasem i obowiązkami. Osobiści pomocnicy wykonywali za klientów niektóre czynności, np. zakupy, poszukiwania fachowców czy organizowali wyjazdy prywatne i służbowe.

Innym przykładem jest Akcja Aranżacja, w której projektanci Archicom opracowywali kompleksowy projekt mieszkania wraz z propozycją i rozplanowaniem mebli, sprzętów i zieleni. Deweloper wspierał także klientów poprzez pakiet ubezpieczeń 3X Assitance, w którym zapewniał m.in. spłatę kredytu po utracie pracy, zwrot kosztów leczenia czy darmową naprawę domowych sprzętów.

Archicom oferuje klientom miejsca do życia z funkcjonalnymi mieszkaniami.

- Od początku przyświeca nam wizja osiedli kompletnych, których mieszkańcy mają łatwy dostęp do punktów handlowych i usługowych, a także terenów zielonych i rekreacyjnych. Dbamy o relacje międzyludzkie, tworząc przemyślaną urbanistykę osiedla oraz dodatkowe funkcje takie jak miejsca spotkań, siłownie czy kluby mieszkańca - dodaje Piotr Ludwiński.

„Rok bez czynszu” to kolejna akcja potwierdzająca podejście Archicom do wsparcia klientów. Każdy z dotychczasowych konceptów wpisywał się w sytuację rynkową, trendy oraz realne potrzeby klientów Jak podtrzymuje deweloper, bycie liderem rynku wrocławskiego zobowiązuje, a deklaracja „Archicom daje więcej” jest realną obietnicą marki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych