Rusza budowa kolejnego etapu osiedla Marina

Wikana rozpoczęła budowę kolejnego etapu osiedla Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Autor: HouseMarket.pl 24 sierpnia 2016 15:54

Powstaną dwa mieszkalne budynki wielorodzinne, w niskiej, trzypiętrowej zabudowie z windami. Do dyspozycji nabywców oddanych zostanie łącznie 102 mieszkania o powierzchni od 33 mkw. do 71 mkw. Sprzedaż właśnie ruszyła.

– Osiedle Marina to idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę i spokój, a jednocześnie lubią aktywnie spędzać czas. Atrakcyjna lokalizacja, duży wybór mieszkań, a także wysoka estetyka wykonania to niewątpliwe atuty naszej inwestycji. Dlatego jestem przekonany, że inwestycja spotka się z dużym zainteresowaniem – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikany.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania będą miały ustawne balkony oraz funkcjonalne piwnice. Na parterach znajdą się lokale usługowe, które pozwolą zabezpieczyć najważniejsze potrzeby mieszkańców i stworzyć harmonijnie zaprojektowany kompleks mieszkalny. Dla wygody mieszkańców w budynkach zostaną zamontowane windy. Znajdzie się tu również naziemny i podziemny parking z miejscami postojowymi.

W ramach inwestycji osiedle Marina do tej pory zrealizowane zostały trzy budynki mieszkalne, które spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród klientów. Docelowo osiedle będzie składało się z 12 budynków mieszkalnych o zróżnicowanej zabudowie, zlokalizowanych w obrębie ulic Żeglarskiej, Słomkowskiego oraz Nałkowskich w Lublinie.

Nowoczesna bryła i jasna elewacja przełamana akcentami w żywych kolorach, to elementy charakterystyczne tej inwestycji, które podkreślają elegancję i nowoczesność osiedla Marina. Detale, które zostały umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni, subtelnie nawiązują do miasteczka zlokalizowanego nad wodą. Przestrzeń wokół osiedla została zaprojektowana tak, aby idealnie komponowała się z budynkami, dlatego mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komfortowe miejsce do relaksu. Znajdą się tu ławki, oświetlenie oraz bezpieczny plac zabaw, z którego skorzystają najmłodsi mieszkańcy. Wszystko w zaciszu licznych terenów zielonych.

Atrakcyjne położenie osiedla w bliskim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego, jest dużym atutem dla osób, dla których sport i obcowanie ze środowiskiem naturalnym, to ważny element stylu życia. Miasteczko wodne, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych czy park linowy, a także ścieżka rowerowa, na pewno przyciągną amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu. Poza tym, osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami Lublina.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych