Rusza druga edycja Akademii Najemcy Walter Herz

Akademia Najemcy, która oferuje bezpłatne szkolenia stacjonarne dla najemców powierzchni komercyjnych z całego kraju, zaprasza na nową edycję spotkań. Pierwszy panel szkoleniowy, na który organizatorzy zapraszają 20. czerwca br. do Business Link HighFive w Krakowie, poświęcony będzie kwestii pakietów zachęt stosowanych przez wynajmujących powierzchnie komercyjne.

Autor: HouseMarket.pl 11 czerwca 2018 12:37

- Podczas szkolenia zaprezentowany zostanie proces negocjacji warunków najmu i omówione rodzaje oferowanych zachęt. Uczestnicy dowiedzą się, na jakie zniżki mogą liczyć najemcy, w jakich formach zwykle proponowane są ulgi i bonusy, a także jak wybrać najkorzystniejszą opcję w konkretnych sytuacjach – informuje Mateusz Strzelecki, Partner w Walter Herz.

W czasie kolejnych wykładów, które zaplanowane zostały w następnych miesiącach, przedyskutowane zostaną różne aspekty związane ze stroną prawną umów najmu i profesjonalną obsługą w tym zakresie, a także przedstawione wykorzystanie zmiany siedziby firmy do restrukturyzacji jej procedur administracyjnych i organizacji pracy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Szkolenia w formie praktycznych warsztatów poprowadzą doradcy związani z rynkiem nieruchomości komercyjnych, prawnicy z  kancelarii oraz eksperci specjalizujący się w tworzeniu efektywnych administracji dla firm i specjaliści fit-outowi.

Akademia Najemcy to projekt firmy doradczej Walter Herz, pierwsze tego typu przedsięwzięcie zorganizowane na skalę ogólnopolską. Ubiegłoroczne wykłady odbywały się w Warszawie, Bydgoszczy, a także na Forum Ekonomicznym w Karpaczu i Gdańsku i przyniosły Akademii uznanie uczestników. W szkoleniach wzięło udział m.in. około 110 słuchaczy z firm, zatrudniających w Polsce powyżej 10 tys. osób.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych