Rusza kolejna akcja promocyjna w Grupie Murapol

Jeden z czołowych polskich deweloperów w ramach swojej najnowszej kampanii „207 gotowych do odbioru mieszkań z bonusami”, stawia przed klientami paczkę lokali z atrakcyjnymi pakietami korzyści. Warto podkreślić, że pula obejmuje nieruchomości gotowe do odbioru zaraz po zakupie oraz, których budowa zostanie ukończona do końca 2022 roku. Kupując mieszkanie teraz można zaoszczędzić nawet 100 tys. zł.

Autor: housemarket.pl 08 czerwca 2022 12:53

  • Specjalną akcją Murapol obejmie 207 mieszkań gotowych do odbioru zaraz po zakupie oraz takich, których budowa zakończy się do końca 2022 roku.
  • Promocyjna pula lokali Murapol dostępna jest w 10 miastach.
  • W standardzie każdego mieszkania deweloper oferuje filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń.

Tym razem promocyjna oferta, w której deweloper oferuje lokale z bonusami, dostępna jest w 10 miastach na terenie całej Polski: Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Siewierzu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu.

- Obecna sytuacja makroekonomiczna, a zwłaszcza ograniczenie dostępności kredytów hipotecznych jako skutku rosnących stóp procentowych, spowodowała obserwowalny wzrost udziału klientów inwestycyjnych, czy też gotówkowych wobec klientów finansujących się kredytem przy zakupie nieruchomości. Dostrzegając ten trend rozpoczynamy promocję skierowaną właśnie do tych klientów, którzy szukają atrakcyjnych form lokowania swoich oszczędności w mieszkaniach, osób, które chcą przy tym chronić wartość swojego kapitału przed wysoką inflacją. Nie oznacza to, że nie będą mogli z niej skorzystać klienci posiłkujący się w zakupie kredytem bankowym, których zawsze chętnie zapraszamy do naszych biur sprzedaży oferując dodatkowo wsparcie doradców finansowych. Specjalną akcją obejmujemy 207 mieszkań gotowych do odbioru zaraz po zakupie oraz takich, których budowa zakończy się do końca 2022 roku. Do każdego z nich dodajemy pakiet bonusów o wartości sięgającej nawet 100 tys. zł. Może on składać się z rabatu w cenie, nawet dwóch miejsc postojowych w cenie lokalu, systemu inteligentnego domu smart home w wersji premium oraz ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Promocyjna pula lokali dostępna jest w 10 miastach, w których działamy w 13 inwestycjach z naszej aktualnej oferty. Można z niej skorzystać do końca miesiąca - mówi dr Iwona Sroka, członek zarządu Murapol.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W standardzie każdego mieszkania deweloper oferuje filtry antysmogowe, które zapewniają czyste powietrze wewnątrz pomieszczeń. To rozwiązanie daje poczucie komfortu mieszkańcom inwestycji niezależnie od pory roku i jakości powietrza na zewnątrz. Technologia smart home pozwala korzystać z funkcjonalności inteligentnego mieszkania. Jej użytkownicy mogą za pomocą telefonu czy tabletu sterować urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie. To rozwiązanie gwarantuje nie tylko komfort i wygodę, ale również realne oszczędności. Dzięki smart home mieszkańcy mogą obniżyć zużycie wody nawet do 30 proc. w skali roku.

- Ponadto, nieprzerwanie zapraszamy wszystkich klientów oraz inne osoby do udziału w naszym programie referencyjnym, w ramach którego polecając mieszkanie z naszej oferty można otrzymać premię w wysokości nawet 5 tys. zł. Program ten z sukcesem prowadzimy już od kilku lat i skorzystało z niego już ponad pół tysiąca osób - dodaje dr Iwona Sroka.

Aby zamówić listę lokali z pakietami bonusów wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej dewelopera dedykowanej kampanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych