Rusza wakacyjna promocja OknoPlus

OknoPlus wychodzi naprzeciw tym, którzy właśnie budują lub remontują domy i wraz z nadejściem lipca obniża ceny swoich rozwiązań. Producent oferuje zniżkę 42 proc. na wszystkie produktu ze swojej oferty.

Autor: housemarket.pl 15 lipca 2022 12:53

Aktualna sytuacja gospodarcza sprawia, że zarówno inwestorzy, jak i producenci stają przed trudnym wyzwaniem - pierwsi walczą o to, by doprowadzić budowę lub remont do szczęśliwego końca, zaś drudzy muszą pogodzić oczekiwania klientów i galopujące koszty komponentów oraz produkcji. Scenariusz bez wyjścia? Niekoniecznie.

- Choć początkowy wzrost cen był nieunikniony dla całej branży, nie chcieliśmy rezygnować z naszej tradycji, czyli sezonowej promocji dla naszych klientów. A ta może mieć szczególne znaczenie rynkowe. Lepsza dostępność cenowa stolarki otworowej opłaci się dziś każdemu - tak kupującym, jak i sprzedającym - podkreśla Dawid Mickiewicz, ekspert marki OknoPlus.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

42 procent na wszystko

Tego lata OknoPlus przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę promocyjną - rabaty obejmują bowiem rozwiązania ALU i PVC. To doskonała okazja, by spełnić marzenie o wyposażeniu domu we flagowe propozycje producenta m.in. w okna Reveal, Morlite, czy Genesis, a także systemy przesuwne i drzwi zewnętrzne. Klienci, którzy w lipcu pojawią się w salonach OknoPlus, otrzymają szytą na miarę ofertę designerskich rozwiązań dopasowanych do stylu inwestycji, jej otoczenia oraz do gustu i wymagań inwestora w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Promocja trwa do 29 lipca tego roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych