Solgaz nawiązuje współpracę z RTV EURO AGD

Solgaz nawiązała współpracę z siecią sklepów elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego - RTV EURO AGD. Produkty świdnickiej marki dostępne są teraz w sprzedaży stacjonarnej i w sklepie online tej jednej z czołowych sieci sprzedaży elektroniki użytkowej i sprzętu AGD.

Autor: housemarket.pl 18 lipca 2022 12:32

Obecność polskich producentów AGD w kanałach sieciowych to sygnał, że krajowe i bardziej niszowe marki mogą z powodzeniem znaleźć dla siebie miejsce na bardzo konkurencyjnym rynku. Solgaz to polski producent sprzętu AGD, który z powodzeniem od dwudziestu lat znajduje miejsce w setkach tysięcy polskich domów. Autorski wynalazek marki, a zarazem sztandarowy produkt - płyta gazowa „gaz-pod-szkłem” - łączy w sobie energooszczędną technologię gazową z nowoczesnym designem i łatwością utrzymywania czystości. Ten rodzaj sprzętu AGD należy również do niszy rynkowej, którą Solgaz od lat z powodzeniem zagospodarowuje.

- Nasza dwudziestoletnia tradycja tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla domu to także lata uważnego słuchania potrzeb klientów. To oni w dużym stopniu wskazywali nam kierunki rozwoju i to dzięki nim tworzymy kolejne generacje płyt gazowych pod szkłem. Współpraca z RTV EURO AGD to dla nas ważny krok, który pozwala docierać z naszymi produktami do kolejnych polskich domów, a tym samym - rozwijać nasz biznes – mówi Ireneusz Bartnikowski, prezes firmy Solgaz.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

RTV EURO AGD to czołowa firma działająca na rynku sprzedaży elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego w Polsce. Od ponad 30 lat oferuje klientom innowacyjne produkty znanych marek, a także profesjonalne doradztwo technologiczne oraz szereg usług ułatwiających zakupy, takich jak dostawa, montaż produktu w domu klienta czy przejrzysty proces finansowania ratalnego. RTV EURO AGD dysponuje siecią ponad 300 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, jednocześnie pozostając jednym z największych sklepów internetowych w kraju.

Nie tylko w sieciach

Prócz rozwoju sprzedaży w kanałach sieciowych, Solgaz działa prężnie także na rynku klientów detalicznych. Produkty świdnickiej marki dostępne są w studiach meblowych czy sklepach z wyselekcjonowanym AGD.

- Stale się rozwijamy, podejmując nowe współprace z projektantami, wykonawcami czy resellerami. Każdy z naszych partnerów ma zapewnione pełne wsparcie merytoryczne, sprzedażowe, a także posprzedażowe. Relacje w biznesie są dla nas bardzo ważne i chcemy, aby nasi partnerzy czuli się przez nas zaopiekowani  -  mówi Justyna Tomska, specjalista ds. Kluczowych Klientów marki Solgaz.

Jeszcze bliżej każdej kuchni

Dzięki nawiązaniu współpracy z RTV EURO AGD, oferta marki Solgaz będzie dostępna dla jeszcze szerszego grona Polaków, którzy chcą korzystać z tradycyjnego paliwa gazowego w nowoczesnych i ergonomicznych kuchniach.

- Solgaz to nowatorski pomysł na domowe gotowanie. To opatentowana technologia stworzona przez polskiego producenta, która jest odpowiedzią na potrzeby nie tylko polskich domów. To partner godny zaufania i firma, która nie boi się rozwoju, dystrybuując swoje produkty już do ponad 30 krajów na świecie - podsumowuje Justyna Tomska, specjalista ds. Kluczowych Klientów marki Solgaz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych