Solgaz #solidarnizukrainą

Solgaz wspiera lokalne inicjatywy, będąc wsparciem w najbliższym otoczeniu społecznym. Teraz producent wspiera zbiórki i przekazuje potrzebny sprzęt do placówek czy mieszkań przygotowanych specjalnie dla uchodźców z Ukrainy.

Autor: housemarket.pl 11 marca 2022 16:00

- Obecnie w sytuacji jakiej znaleźli się nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy, także nasi partnerzy biznesowi, pełni empatii i solidaryzując się z Ukrainą wspieramy zbiórki, przekazujemy potrzebny sprzęt do placówek czy mieszkań przygotowanych specjalnie dla uchodźców z Ukrainy - mówi prezes firmy Solgaz Ireneusz Bartnikowski.

Firmę Solgaz odwiedziła Małgorzata Włochal, dyrektor departamentu obsługi inwestora Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park", aby odebrać przygotowane sprzęty AGD do wyposażenia kolejnych mieszkań dla Ukraińców uciekających przed wojną.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Działania pomiędzy Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną a Miastem Wałbrzych mają na celu pomoc uchodźcom poprzez przygotowanie i wyposażenie mieszkań, które Urząd Miasta chce udostępnić. Dalszy plan wsparcia obejmuje pomoc w usamodzielnieniu się osób, które znajdą w Polsce nowy dom i podjęciu przez nich pracy.

- Nasze produkty dystrybuujemy aktualnie do 30. krajów na świecie, także na Ukrainę. Nasi partnerzy zawieszają działalności wstępując do armii, tak wspierają swój kraj. Wierzymy, że nasze działania, mimo że są kroplą w morzu potrzeb uchodźców z Ukrainy, będą dla nich realnym wsparciem - mówi prezes firmy Solgaz Ireneusz Bartnikowski.

Społeczna odpowiedzialność biznesu, to m.in. odpowiedzialność za własne działania, to wsparcie i wpływ na rozwój regionu i lokalnej gospodarki, ale i ukierunkowanie na otoczenie, w którym firma działa i funkcjonuje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych