Stolica znów szuka wykonawcy audytu reprywatyzacji

Warszawa ponownie rozpocznie poszukiwanie wykonawcy audytu procesu reprywatyzacji - zapowiedziała prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz. Mam nadzieję, że stanie się to szybko, w ciągu kilku dni - dodała.

Autor: PAP 09 listopada 2016 10:18

Ratusz odrzucił jedyną ofertę złożoną w przetargu, nie spełniła wymagań miasta. Gronkiewicz-Waltz powiedziała, że miasto dołożyło wszelkich starań, żeby do przetargu ws. przeprowadzenia audytu zgłosiły się firmy.

- Ostatecznie po dialogu technicznym zgłosiła się jedna firma, która nie spełniła wymagań, ponieważ nie mogła udowodnić, że co najmniej trzy razy robiła takie duże zamówienie powyżej 300 tys. zł - powiedziała Gronkiewicz-Waltz.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodała, że w związku z odrzuceniem oferty, miasto będzie musiało od początku rozpocząć poszukiwania wykonawcy audytu. Wyraziła nadzieję, że stanie się to "szybko, w ciągu kilku dni". - Być może znowu zwrócimy się do kilku firm i może się zgłoszą, mam nadzieję, że się zgłoszą - zaznaczyła prezydent stolicy.

Pod koniec października ratusz poinformował, że do miasta wpłynęła tylko jedna oferta na przeprowadzenie audytu. Mieściła się ona w maksymalnej wysokości przewidzianej przez władze Warszawy, czyli 800 tys. zł netto. Jednak przetarg został unieważniony.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych