Strefa rekreacji Moko Club - otwarta

Ronson Development przekazał mieszkańcom osiedla Moko przy ul. Magazynowej w Warszawie klucze do specjalnie zaprojektowanej strefy rekreacji Moko Club.

Autor: HouseMarket.pl 13 stycznia 2017 12:46

Będzie to miejsce spotkań służące rodzinnej i sąsiedzkiej integracji. Do dyspozycji mieszkańców osiedla są takie atrakcje, jak stół bilardowy, konsola do gier czy strefa telewizyjna.

 – W ostatnich latach deweloperzy dokładają starań, żeby części wspólne w ramach realizowanych projektów odpowiadały na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Na naszym flagowym osiedlu Moko na Mokotowie postanowiliśmy pójść o krok dalej i z udziałem profesjonalistów zaprojektowaliśmy dla mieszkańców strefę spotkań, która ma służyć pogłębianiu sąsiedzkich relacji. Będzie to miejsce spotkań „na kawę” czy wspólnego oglądania meczów – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rekreacja z zachowaniem stylu

Moko Club to pomieszczenie o powierzchni 55 mkw. zlokalizowane w pierwszym etapie osiedla Moko wybudowanego przez Ronson Development. Do dyspozycji mieszkańców oddano strefę telewizyjną, stół bilardowy, konsolę do gier, automaty z napojami, a także kącik zabawy dla dzieci. Za projekt wystroju wnętrza odpowiadała pracownia Galerie Venis.

– Projekty, takie jak Moko Club, zawsze są swojego rodzaju wyzwaniem dla architekta. Tego typu wnętrze musi mieć swój specyficzny, oryginalny charakter i jednocześnie trafiać w gusta osób, które będą w nim spędzać czas. Oryginalność i uniwersalność są trudne do pogodzenia, ale myślę, że w przypadku Moko Club zdecydowanie nam się to udało. Wnętrze pomieszczenia zaprojektowaliśmy w nowoczesnym, industrialnym stylu z wykorzystaniem klubowych elementów. Postawiliśmy także na jasne kolory przełamane charakterystycznymi detalami, które dodają całemu wnętrzu świeżości i lekkości – mówi Katarzyna Firmowska, architekt z firmy Galerie Venis.

Moko i plac miejski

Osiedle Moko to cztery budynki wybudowane w ramach dwóch etapów, liczące łącznie 326 mieszkań i 19 lokali usługowych. Budowa osiedla zakończyła się w listopadzie 2016 r. W ofercie wciąż dostępne są rodzinne mieszkania trzy-, cztero- i pięciopokojowe o powierzchni od 67 do 140 mkw. Mieszkania posiadają panoramiczne, drewniane okna, przestronne balkony, a niektóre lokale posiadają tarasy o powierzchni nawet do 129 mkw. Ceny mieszkań w aktualnej ofercie zaczynają się od 7660 zł za mkw.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Ronson realizuje także plac miejski, który stanie się dostępną dla wszystkich przestrzenią publiczną. Plac będzie miał powierzchnię ok. 1800 mkw. i znajdzie się na nim niska i wysoka zieleń, ozdobne donice, ławki, a także miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych