Styl życia ważny przy zakupie luksusowej nieruchomości

Dla klientów zamożnych najważniejszym kryterium wyboru luksusowego mieszkania czy domu jest to, czy wybrana nieruchomość w stu procentach odpowiada ich stylowi życia.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2017 15:38

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie firma Poland Sotheby’s International Realty wprowadziła nowe narzędzie służące do przeglądania ofert. Oprócz klasycznej wyszukiwarki, klienci mają od teraz do dyspozycji katalog nieruchomości poszeregowanych także wg kryterium lifestyle’u. Dzięki temu osoby zainteresowane kupnem nieruchomości mają możliwość w wygodny sposób przeglądania wyłącznie nieruchomości w stu procentach odpowiadających ich stylowi życia.

Na wsi, nad wodą, w górach

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dla osób, które tęsknią za bliskością natury, chcą zaznać ciszy i spokoju, jakich nie można doświadczyć w centrum miasta powstała kategoria „na wsi”. Klienci poszukujący idealnego second home w pobliżu morza lub jeziora, mają do dyspozycji listę nieruchomości „nad wodą”, a dla tych, którzy kochają jazdę konną i chcą realizować swoją pasję, dostępna jest kategoria „ze stadniną”. Natomiast fani górskich wędrówek czy sportów zimowych skrojone na swoją miarę oferty znajdą w kategorii „w górach”.

– Wydawać by się mogło, że dla Polaków nadal kluczowym kryterium jest cena nieruchomości, czy jej dokładna lokalizacja. Jednak jeśli chodzi o styl życia osób zamożnych, Polacy dorównują Francuzom, Brytyjczykom czy Amerykanom – przyznaje Piotr Śliwka, dyrektor zrządzający ds. sprzedaży Poland Sotheby’s International Realty. – Jako doradcy osób zamożnych słuchamy potrzeb naszych klientów i staramy się proponować im rozwiązania skrojone na ich miarę. Wyszukiwarka ofert poprzez kryterium stylu życia jest właśnie takim narzędziem – rewolucyjnym, ale odpowiadającym na realną, istniejącą od dłuższego czasu potrzebę – dodaje Piotr Śliwka.

Nowe narzędzie służące do przeglądania ofert dostępne jest już na międzynarodowej stronie Sotheby’s International Realty. Na stronie polskiego oddziału sieci uruchomiona właśnie wyszukiwarka pozwala znaleźć nieruchomości w górach, nad wodą, na wsi, czy ze stadniną, ale także rezydencje, zabytkowe kamienice, zamki i pałace, nieruchomości poza miastem oraz z basenem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych