Szczecin wyda więcej pieniędzy na podwórka i przedogródki

3 miliony złotych w 2017 roku przeznaczy Szczecin na realizację programów Zielone Podwórka i Zielone Przedogródki. To milion złotych więcej niż w roku ubiegłym.

Autor: HouseMarket.pl 17 stycznia 2017 09:08

Nabór wniosków od zainteresowanych wspólnot mieszkaniowych już się rozpoczął i potrwa do 1 marca. W związku z dużym zainteresowaniem wspólnot mieszkaniowych kwoty gminnych dofinansowań w roku 2017 zostały zwiększone o kolejny milion. Gmina Miasto Szczecin przeznaczyła po 1,5 mln zł na realizację każdego z programów. Pieniądze te pozwolą na zmianę większej liczby podwórek i przedogródków.

Program Zielone Podwórka Szczecina skierowany jest do wspólnot mieszkaniowych znajdujących się w budynkach położonych na terenie Szczecina, w których są lokale stanowiące własność gminy lub spółki komunalnej, mają zawarte porozumienie/umowę z gminą lub spółką komunalną na korzystanie z terenu stanowiącego własność gminy, służącego do użytku właścicieli nieruchomości wspólnej dla jej potrzeb związanych z prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W przypadku programu Zielone Przedogródki Szczecina nie obowiązuje kryterium mówiące o lokalach komunalnych znajdujących się we wspólnocie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych