Szczecin zakończył nabór na mieszkania komunalne

Wnioski w prowadzonym przez szczeciński Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych naborze na mieszkania komunalne oraz lokale z zasobów TBS złożyło 2190 osób.

Autor: HouseMarket.pl 23 września 2016 14:33

Nabór rozpoczął się od 15 kwietnia i trwał do 15 września. W tym okresie można było ubiegać się o  wynajem mieszkań socjalnych, lokali do remontu, oraz lokali z zasobów TBS. Jak informuje szczeciński magistrat, do Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych wpłynęło 953 wnioski o wynajęcie lokalu socjalnego, 1078 o wynajęcie lokalu do remontu na koszt najemcy oraz 159 wniosków o wynajęcie mieszkań z zasobów TBS.

O wynajęcie mieszkania mógł ubiegać się każdy pełnoletni mieszkaniec Szczecina o niezaspokojonych potrzebach mieszkaniowych. Każdy wniosek zostanie poddany ocenie punktowej, w oparciu, o którą sporządzony zostanie wykaz złożonych wniosków uszeregowanych według liczby przyznanych punktów. W przypadku uzyskania tej samej liczby punktów o umieszczeniu na wykazie i kolejności przyznawania prawa najmu zadecyduje losowanie. Wykazy podawane będą do publicznej wiadomości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Prace nad weryfikacją wniosków mogą potrwać nawet do lutego 2017 r. Po jej zakończeniu ZBiLK opublikuje listę osób z uzyskaną punktacją.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych