Tak wygląda stan prac na terenie inwestycji Rodzinny Zakątek

Rodzinny Zakątek pod Poznaniem sukcesywnie się powiększa. . Aktualnie trwają prace w ramach V etapu inwestycji, gdzie powstają łącznie 62 domy.

Autor: housemarket.pl 28 lipca 2021 14:49

- Aktualnie wykonujemy elewację na dwóch szeregowcach, czyli 20 domach, które będą oddane dla przyszłych mieszkańców jeszcze w tym roku. Ponad połowa z nich jest już gotowa w podwyższonym standardzie deweloperskim wewnątrz budynków. Trwają także prace związane z wykonaniem sieci i przyłączy elektrycznych oraz gazowych dla całego etapu inwestycji - dodaje Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Deweloper KM Building oferuje dwa typu domów. Pierwszy o powierzchni 74 mkw. w cenie 369 tys. zł brutto. Cena większego, o powierzchni 92 mkw. uwarunkowana jest od powierzchni działki i mieści się w przedziale od 420 do 450 tys. zł. brutto. Na parterze mieści się salon z aneksem kuchennym, toaleta, a także pomieszczenie gospodarcze. Z kolei strefa nocna na piętrze to łazienka i dwie lub trzy sypialnie w zależności od metrażu wybranego domu. Każdy z domów to również dodatkowa przestrzeń w formie balkonu oraz zielonego ogródka, gdzie mieszkańcy mają zagwarantowany taras z piaskowca i pergole. Jest także strych, który można zaadoptować na powierzchnię mieszkalną o metrażu 22 - 27 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rodzinny Zakątek to kompleksowo przygotowane osiedle z miejscami postojowymi przed domami, zrealizowaną przez dewelopera drogą dojazdową z kostki brukowej, dwoma ogrodzonymi placami zabaw oraz sklepem spożywczym. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych