Termo Organika partnerem programu "Moje wymarzone miejsce"

W najbliższą niedzielę 5 grudnia o godzinie 17.00 w CANAL+ Domo rusza nowy sezon "Moje wymarzone miejsce". W drugim cyklu zobaczymy, jak architekt Maciej Rempalski wraz ekipą, projektuje, a następnie pomaga zbudować inwestorom elegancki, komfortowy domek w plenerze. Termo Organika, producent styropianu i kompletnego systemu ociepleń został sponsorem programu.

Autor: housemarket.pl 02 grudnia 2021 14:53

W nowej serii programu bohaterowie będą spełniać swoje marzenia o niewielkim domu pod miastem. W czasie pandemii koronawirusa coraz więcej osób rezygnuje z dalekich wyjazdów i szuka czegoś dla siebie wśród natury, własnego miejsca nie tylko na wakacje, weekend czy święta.

- Możemy śmiało powiedzieć, że nastała moda na niewielkie domy w plenerze. Bohaterowie programu posiadają już kawałek działki oraz stosunkowo nieduży budżet na jej zagospodarowanie. Ekipa, na czele z architektem Maciejem Rempalskim, pomaga im wybudować oraz urządzić dom według indywidualnego projektu – mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor techniczny Termo Organiki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W czasie pandemii rośnie trend na budowę mikro domów o powierzchni do 35 mkw. Takie obiekty można postawić szybko i w stosunkowo niedużym budżecie. Małe domy to niskie koszty budowy oraz późniejszej eksploatacji. Pamiętajmy, że koszty ogrzewania domu należą do jednych z najwyższych rocznych wydatków ponoszonych podczas eksploatacji. Dobra termoizolacja budynku wysokiej jakości styropianem np. Termonium może ograniczyć te koszty nawet do 70 proc. 

Premierowe odcinki w Canal+ Domo o godzinie 17.00: 5, 12, 19 i 26 grudnia 2021 r. oraz 2 i 9 stycznia 2022 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych