Tomasz Łapiński na czele Cordia Polska i Polnord

Tomasz Łapiński zastąpił Michała Melaniuka na stanowisku prezesa zarządu i dyrektora zarządzającego inwestycjami mieszkaniowymi w Cordia Polska oraz - w dniu 24 grudnia 2021 - przejął także obowiązki prezesa zarządu Polnord.

Autor: housemarket.pl 24 grudnia 2021 15:29

Obok Tomasza Łapińskiego w zarządzie Cordia Polska w randze wiceprezesa zasiada Péter Bódis – członek zarządu oraz dyrektor finansowy Grupy Cordia. Obaj panowie tworzą również zarząd spółki Polnord, którego trzecim członkiem jest Marcin Gomoła.

- Przede wszystkim chciałbym w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Cordii i Polnordu podziękować swojemu poprzednikowi, Michałowi Melaniukowi, który opuszcza Grupę Cordia po siedmiu latach obfitujących w sukcesy i pełnych przełomowych momentów dla rozwoju marki w Polsce. Jednocześnie czuję się wyróżniony, że będę mógł kontynuować budowanie pozycji Cordii i Polnordu na stanowisku prezesa. To dla mnie wielki zaszczyt, biorąc pod uwagę nasz wspaniały zespół oraz szereg wyzwań, jakie przed nami stoją - mówi Tomasz Łapiński, nowy prezes zarządu Cordia Polska i prezes zarządu Polnord.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tomasz Łapiński jest związany z marką Cordia od ponad 4 lat, a z rynkiem nieruchomości – od ponad dekady. Od marca 2021 r. zasiadał w zarządzie Cordii Polska jako wiceprezes i Chief Development Officer. Wcześniej, od grudnia 2017 r. do lipca 2020 r. pełnił funkcję dyrektora finansowego Grupy Cordia. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych