TOP 15 projektów obok terenów zielonych

Osiedle powstaje w niedalekim sąsiedztwie Plaży Brzeźno i Zatoki Gdańskiej oraz Parku Brzeźnieńskiego. W ramach kompleksu wybudowanych zostanie pięć budynków mieszkalnych - siedmio i siedemnastokondygnacyjnych z zielonymi dachami. Z lokali na najwyższych piętrach będzie można oglądać panoramę miasta, port i zatokę. Na parterze budynków znajdą się lokale usługowe, a w podziemiach garaże. Powstanie tu 629 mieszkań, z czego 393 to cieszące się największym zainteresowaniem klientów lokale jedno i dwupokojowe.

9. Osiedle nad Widawą we Wrocławiu, Robyg

Inwestycja mieszkaniowa dewelopera powstanie na Psim Polu, w bliskiej okolicy dorzecza Widawy, do której nawiązuje nazwa osiedla. Na Osiedlu nad Widawą powstaną 3 budynki wielorodzinne o trzech kondygnacjach: łącznie 139 mieszkań w układach od 1 do 4 pokoi, od 29 do 76 mkw. Mieszkania będą miały balkony lub ogródki. Na osiedlu znajdzie się podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie, pomieszczenia rowerowe i plac zabaw. Deweloper zapewnia także pakiet ekologicznych rozwiązań, podobnie jak w innych wrocławskich inwestycjach: panele fotowoltaiczne na dachach, ładowarki do samochodów elektrycznych oraz nowoczesny system Smart House w mieszkaniach.

10. Osiedle przy ulicy Bernardyńskiej w Warszawie, Apricot Capital Group

Inwestycja powstaje przy ulicy Bernardyńskiej,  w warszawskiej dzielnicy Mokotów, na 6 ha terenu położonego w otulinie Jeziorka Czerniakowskiego. W ramach projektu powstanie 400 mieszkań w budynkach wielorodzinnych i jednorodzinnych. Większa część terenu będzie powierzchnią biologicznie czynną, na której planujemy stworzyć ścieżki pieszo-rowerowe, parki sąsiedzkie, place zabaw, korty tenisowe i siłownie pod chmurką. Dodatkowo, planujemy wybudować zbiorniki wodne, które będą służyć zagospodarowaniu wód opadowych w sposób niezaburzający lokalnych układów wodnych, które staną się kolejnymi przestrzeniami zachęcającymi do rekreacji na świeżym powietrzu. W ofercie znajdą się lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni, od jednopokojowych do luksusowych apartamentów o powierzchni ponad 150 mkw.

11. Inspire w Katowicach, Okam

Projekt Inspire położony jest w sąsiedztwie Domu w Dolinie Trzech Stawów. Docelowo w ramach inwestycji powstanie 450 mieszkań w 7 budynkach. Pierwszy etap inwestycji, na który składają się dwa budynki został już prawie w 100 proc. sprzedany, a jego oddanie do użytkowania planowane jest na początku 2022 roku. 

12. Osiedle Awangarda w Warszawie, Profbud

Osiedle Awangarda znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parkowej zieleni Fortu Bema na warszawskim Bemowie. Szachy plenerowe, rowery wodne, największy w Warszawie plac zabaw, ścieżki rowerowe i biegowe, drewniane kładki nad fosą, a także liczne inicjatywy plenerowe, czy koncerty to tylko kilka z wielu atrakcji stanowiących bogatą ofertę rekreacyjną miejsca.

13. Wilanów Tulip w Warszawie, Ronson Development

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych