TOP 15 projektów obok terenów zielonych

Wilanów Tulip powstaje w sąsiedztwie obszarów Natura 2000. Kameralne mieszkania z antresolami, prywatne ogrody, sielska okolica nadwiślańskich Zawad i lokalizacja tuż przy placu Vogla – to główne znaki rozpoznawcze osiedla. Nazwa Tulip Wilanów nawiązuje do życia w otoczeniu natury, a także przywołuje na myśl Holandię z jej minimalistyczną i nowoczesną architekturą oraz drogami pełnymi rowerów. Podczas projektowania nadwiślańskiego osiedla Ronson Development inspirował się właśnie holenderskim stylem życia – z miejscem na relaks, ruch i filozofię „slow life”. Inwestycja Ronsona położona jest w najbardziej naturalnej części dzielnicy, która przyciąga miłośników spacerów i jazdy na rowerze.

14. Osiedle Natura 2 w Wieliszewie, Aria Development

Osiedla Natura 2 to projekt, który powstaje w Wieliszewie, w bliskości największego kompleksu wodnego na w okolicach Warszawy - Zalewu Zegrzyńskiego. Osiedle Natura 2 graniczy z lasem, a mieszkańcy mają do niego bezpośredni dostęp.

15. Osiedle Wierzbowy Zakątek w Łomiankach, Bud-Rim

Na osiedlu Wierzbowy Zakątek powstanie 86 mieszkań 1-4 -pokojowych o metrażu od 29 do 100 mkw. Mieszkania na parterze będą również posiadać ogródki. Na terenie osiedla przewidziano kącik rekreacyjno- sportowy, miejsce na rowery, miejsca postojowe dla mieszkańców i gości. Dodatkową przestrzeń do przechowywania stanowią komórki lokatorskie zlokalizowane na piętrach. Planowany termin ukończenia budowy to I kwartał 2021 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych