TOP 3 nowe inwestycje w polskich górach

Mieszkania w małych miejscowościach, ulokowanych pośród górskich szczytów są dość drogie. Ceną mogą konkurować z mieszkaniami zlokalizowanymi w dużych aglomeracjach. Jednocześnie tego typu inwestycji nie powstaje aktualnie zbyt wiele, głównie ze względu na brak terenów na których można je realizować. Zobaczcie 3 nowe projekty, które powstają w pobliżu polskich gór.

Autor: housemarket.pl 19 października 2021 17:49

Apartamenty Zakopiańskie to kompleks apartamentowy powstający w spokojnej części Zakopanego. Inwestycja powstała z myślą o osobach zainteresowanych kupnem apartamentu w górach z myślą o użytku własnym lub z przeznaczeniem na wynajem.

Inwestycja została zaprojektowana w nawiązaniu do tradycyjnego stylu zakopiańskiego. Budynek będzie liczył cztery piętra, a jego "skrzydła" skierowane na stronę południową, razem z niską sąsiadującą zabudową zapewnią widok na Tatry z większości mieszkań.

W budynku zaplanowano 241 apartamentów o powierzchniach od 27,96 do 79,39 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty Zakopiańskie oferują również bogate zaplecze rekreacyjne. Dla wszystkich gości dostępna będzie strefa relaksu, w której znajdą się: sauna sucha i mokra, jacuzzi, siłownia oraz strefa ciszy wyposażona w lampy imitujące światło słoneczne. Najmłodsi goście apartamentów będą mogli korzystać z sali zabaw oraz brodzika wodnego ze zjeżdżalnią.

Dla zwiększenia komfortu osób przebywających w obiekcie, zadbano również o to, aby w budynku znalazły się odpowiednie pomieszczenia do przechowywania sprzętów sportowych, a także o miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz miejsca postojowe na zewnątrz budynku.

Charakter inwestycji, rozbudowane zaplecze rekreacyjne i znakomita lokalizacja sprawiają, że Apartamenty Zakopiańskie posiadają duży potencjał inwestycyjny. Dla własnej wygody możesz powierzyć zarządzanie doświadczonemu operatorowi i nie martwić się niczym. Operator zadba o pozyskanie gości, ich pełną obsługę oraz każdorazowe przygotowanie apartamentu.

Inwestycję realizuje JHM Development. Obecnie jest w trakcie budowy, a planowany termin oddanie obiektu do użytku zaplanowano na I kwartał 2023 roku.

Enklawa Polany z kolei zlokalizowana jest w Kościelisku przy ulicy Chotarz Bór 14. Projekt realizuje spółka Orzeł-Kościelisko.

Budynki zaprojektowano z zachowaniem tradycyjnej architektury podhalańskiej. Wszystkie apartamenty posiadać będą widok na panoramę Tatr.

Cały projekt składa się z 72 nowych apartamentów znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kwartał 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Lisia Apartamenty to projekt mieszkaniowy realizowany przez dewelopera EBF Development. W centrum Zielonej Góry powstanie 7 - kondygnacyjny budynek wielorodzinny z 233 mieszkaniami powierzchni od 37,38 do 84,45 mkw.

Do każdego lokalu przydzielone są komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców będą podziemne hale garażowe z otwartymi i zamkniętymi miejscami postojowymi. Miejsca postojowe powstaną również przed budynkiem.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem inwestycja zostanie przekazana mieszkańcom w listopadzie 2022 roku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych