Top 5 warszawskich inwestycji, które zostaną oddane w 2022 roku

W Warszawie buduje się dużo, a oferta deweloperów jest różnorodna. To tu na rynek trafia najwięcej mieszkań, zaskakują także ich ceny, które w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach osiągają poziom 14 tys. za metr kwadratowy. Budowa, których projektów zakończy się w tym roku?

Autor: housemarket.pl 16 marca 2022 09:06

1. Osiedle Wilno, Dom Development 

Osiedle Wilno to ulubione miejsce zamieszkania młodych rodzin, liczące już ponad 5 tys. mieszkańców. Powstaje na Elsnerowie przy ul. Wierna 24. Cały projekt zakłada budowę 16 budynków na 861 mieszkań. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

2. MOKO Concept Apartments, Metropolis Investments

MOKO Concept Apartments powstaje na Służewcu przy ul. Jana Pawła Woronicza 33a. W ramach inwestycji powstaną 74 mieszkania o powierzchni od 28 do 265 mkw. Największe apartamenty posiadają tarasy z możliwością aranżacji ogrodów, a wszystkie mieszkania na parterze mają prywatne ogrody z tarasami, największy ma powierzchnię 180 mkw. Budynek będzie zróżnicowany pod względem wysokości. Planowany termin oddania do użytkowania projektu przypada na 3 kw. 2022 roku.

3. Pole-Mokotowskie.pl, Magmilion 

Inwestycja Pole-Mokotowskie.pl powstaje na Starym Mokotowie, przy ul. Stefana Batorego 18. Cały projekt składa się z 200 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem. Na życzenie lokale mogą być wykończone “pod klucz”.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

4. Osiedle Życzliwa Praga - etap II, Robyg 

Osiedle Życzliwa Praga powstaje na Tarchominie. W ramach inwestycji powstanie około 1000 mieszkań w nowoczesnym układzie przestrzennym. Kameralne, oddalone od siebie, pozbawione masywności budynki wielorodzinne wzbogacą tarchomińską zabudowę. W ramach II etapu powstanie 90 lokali. Budowa inwestycji rozpoczęła się w 1 kw. 2021 roku, a zakończy w 3 kw. 2022 roku.

5. Osiedle Latte, Unidevelopment

Inwestycja Osiedle Latte znajduje się na Wawrzyszewie przy ul. Sokratesa 7. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych