Top Inwestycje Komunalne 2017: Mocny skład oceni najlepsze inwestycje w Polsce

Trwa weryfikacja zgłoszeń projektów w szóstej specjalnej edycji konkursu Top Inwestycje Komunalne 2017, w którym nagrodzimy najlepsze przedsięwzięcia, które powstały wyłącznie dzięki współpracy podmiotów publicznych i prywatnych. W wyborze laureatów swoją wiedzą i doświadczeniem wspomagają PortalSamorzadowy.pl profesjonaliści ze świata administracji, samorządu i biznesu.

www.portalsamorzadowy.pl

Autor: PTWP - PortalSamorzadowy.pl 22 marca 2017 15:42

Trwa szósta edycja plebiscytu Top Inwestycje Komunalne. Konkurs ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo nagrodzimy najlepsze przedsięwzięcia, które powstały wyłącznie dzięki współpracy podmiotów publicznych i prywatnych.

Z regulaminem konkursu możesz zapoznać się tutaj.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wyróżnienia zostaną wręczone podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (10-12 maja 2017 r.).

Z wytypowanych do finału projektów Top 10 Inwestycji Komunalnych w Polsce wyłoni Rada Konsultacyjna, w silnym merytorycznie składzie. Najlepsza inwestycja w głosowaniu internautów otrzyma zaś specjalną nagrodę czytelników PortalSamorzadowy.pl podczas EEC.

Oceniać inwestycje będą:

Przewodniczący rady Andrzej Dera – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, minister odpowiadający za samorządy w KP Andrzeja Dudy, prawnik, samorządowiec. W latach 1990-1997 był Kierownikiem Urzędu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim. W latach 1999-2002 był starostą ostrowskim. Radny Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego w latach 1990-1994, a w latach 1998-2005 radny powiatu ostrowskiego. Poseł na Sejm RP V, VI i VII kadencji. W 2007 roku był członkiem Rady Służby Publicznej przy Prezesie Rady Ministrów. W latach 2006-2011 członek Krajowej Rady Sądownictwa.

Zygmunt Frankiewicz – Prezydent Gliwic, prezes Związku Miast Polskich. Jeden z najdłużej urzędujących prezydentów miast w Polsce (od 1993 r.). Wcześniej szef Śląskiego Związku Gmin i Powiatów. Za działalność samorządową i publiczną otrzymał wiele nagród i wyróżnień. ZMP jest jedną z najważniejszych organizacji samorządowych w Polsce. Skupia ok. 300 miast. Głównym celem korporacji jest wspieranie idei samorządu terytorialnego oraz dążenie do gospodarczego i kulturowego rozwoju miast polskich.

Jan Golba – Prezes Stowarzyszenia Gmin Uzdrowiskowych RP, Burmistrz Muszyny. To doświadczony samorządowiec – w swojej karierze pełnił funkcję burmistrza Krynicy-Zdroju, dyrektora generalnego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, zastępcy burmistrza Szczawnicy. SGU RP jest ogólnopolską organizacją skupiającą blisko 40 gmin o podobnym charakterze i profilu działania, które posiadają na swoim terenie uzdrowiska lub obszary ochrony uzdrowiskowej, albo też pretendują do uzyskania statusu uzdrowiska.

Danuta Kamińska – Przewodnicząca Komisji Skarbników Unii Metropolii Polskich, od 2002 roku skarbnik miasta Katowice. Jest członkiem Prezydium e-Koalicji na rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności przy NBP i ZBP. Działa także w zespole finansowym Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, była w Zespole Roboczym Administracji Publicznej przy MSWiA w związku z przygotowaniem Polski do strefy EURO. Odznaczona przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych